Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit csinálhatok alvás...

Vajon mit csinálhatok alvás közben?

Figyelt kérdés
Minden reggel az ágyam bal oldalán alul le van szedve a lepedő az ágyamrol egészen begyűrve. tegnap biztositó tűvel oda rögzitettem a lepedőt az ágy széléhez, a bal oldalán a biztosito tű teljesen elgörbült reggelre. mit csinálok éjjel?
2010. okt. 30. 13:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Próbáld meg levideózni .:) Vigyázz, nehogy túlságosan meglepődj ,ha visszanézed.
2010. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Juj de komoly :) Óvatosan "örökítsd" meg bármilyen módszerrel, mert ha vissza nézed/hallgatod, komoly traumát okozhat :) Néha jobb ilyenkor a struccpolitikát követni. Én egyszer felvettem a hango(ka)t, mert állítólag beszélgetek is álmomba, visszahallgatva viszont a "földön túli hangoktól" kezdve krákogás, nyöszörgés, horkolás, nyögés, nyikorgás, minden volt, persze beszéd is, csak érteni nem lehetett. Hogy milyen nyelven követtem el, azóta se derült ki. Persze valszeg csak halandzsa volt :) Utána napokig nem aludtam jól.
2010. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, és szerintem is videózd le. Lehet, hogy csak te szedted le álmodban, esetleg ráfeküdtél, és ettől görbülhetett el.
2010. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden reggelre az a sok takaró amit magam alá teszek (és utána rá a gumis lepedőt) az egyik oldalra gyűrődik. De mindig ugyanott, ugyanúgy. Azért mert forgok álmomban és magzatpózban alszok, szal begyűröm ...

SZerintem te lehet, hogy a kezeddel kiszeded vagy a fenekeddel húzod ki amikor fordulsz...

De ha nagyon kíváncsi vagy, sztem isvideózd le. Mondjuk én nem merném xD

2010. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kenyelmes az agy vagy nincs megfelelo helyen a szobaban ... de meg lehetseges hogy egy par 1000 eve odatemettek valakit s pont a sirjan alszol ezert kulso hatasok miatt kenyelmetlenul alszol s keresed almodba a helyed gy forgolodsz s rugdosodsz tudatodon kivul ... ez nem veszes csak atrendezed a szobat es maglatod hogy jobb vagy nem ha nem akkor az agyat kell kicserelni ...
2010. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is mindig magam alá gyűrök mindent ami az ágyamon van :) szerintem te is csak a sok forgolódástól csinálod ezt, vagy azért mert túl meleg van és próbálod a "hideget" keresni vagy fordítva
2010. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem videózod le mert még félni fogsz elaludni :D Én néha azt hallom, ahogy a testvérem a szomszéd szobában beszél magában és elég félelmetes. Én inkább az álmaimat rögzíteném valahogy :D
2010. nov. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van, hogy én is mindent oldalra meg legyűrök, mamám egyszer kifigyelt, azt mondta, hogy forgolódtam, rugdostam, meg a kezemmel gyűrtem, mintha tényleg a lepedőt akarnám eltakarítani magam alól. XD


Viszont, van mikor úgy alszok, mint egy darab fa, még a lélegzetem is alig lehet hallani!


Valószínűleg az utóbbinál sokkal fáradtabb vagyok. (pedig nem csinálok egész nap semmit xD)

2010. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!