Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy ALVÁS KÖZBEN...

Mit jelent, hogy ALVÁS KÖZBEN sírtam?

Figyelt kérdés
Szóval konkrétan sírtam, pedig nem emlékszem rá, hogy rosszat álmodtam volna.
2011. febr. 24. 19:54
 1/7 anonim válasza:
Hát pedig valószínűleg igen, csak nem emlékszel. Ettől még lehetett valami megrázó.
2011. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 emlya ***** válasza:

szerintem is, amúgy ne aggódj, azt jelenti, hogy a közel jövőben ÖRÖM ÉR!!!!

Szóval ne aggódj. =)

2011. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rendszeresen arra ébredek hogy sírok.
2011. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 emlya ***** válasza:
Akkor te nagyon boldog ember lehetsz. :)
2011. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szomorú ilyet olvasni. velem csak olyan volt hogy álomba sírtam magam amikor azt hittem el kell ajándékozni a kutyámat mer elutazok és nem vihetem magammal. azóta megváltozott a dolog. nem is vagyok depressziós annyira
2011. febr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudat alatt így dolgoztál fel valami negatív dolgot, amúgy az álmoskönyv szerint örömet jelent.
2011. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én miután meghalt a hat éven keresztüli "lelki-társam", az én kedves kisállatom vele álmodtam. Valamilyen mókus lett belőle vagy talán hogy csak azért akartam azt a kis mókust megkapni, mert pótolni akartam a kisállatomat. És elkezdtem sírni az álmomban. Aztán felébredtem és a párnámat és az arcomat teljesen elborították a könnyek, de nem voltam szomorú.

L/13

2011. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!