Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megsimogattak és...

Álmomban megsimogattak és éreztem is valóban. Ez hogy lehetséges? Lehet én megsimogattam magam alvás közben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 16:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Amit álmodsz, legyen az fájdalmas vagy kellemes érzés, az agyad generálja, tehát semmi különbség nincs aközött, hogy valaki megsimogat, vagy azt álmodod, ugyanúgy érzed. Ezért királyak a szexelős álmok :D
2011. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaja xDD Köszi :D
2011. júl. 17. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Freddy Krueger mostmár simogat is ?? :O
2011. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 skutaigergő ***** válasza:
Szerintem az álmodat is nyugodtan leírhatnád, közelebb kerülnénk a megoldáshoz...
2011. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A volt barátommal sétáltam a plázában, ő átkarolt engem, én viszont nem őt. Jött valami ismerőse és megkérdezte, hogy járunk-e, erre a srác rám nézett és vmi olyasmit mondott, hogy bocsi erre nem tudok választ adni, vagy vmi ilyesmi. Aztán megsimogatta a fenekem és azt éreztem. xDDD
2011. júl. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!