Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett az álmom?

Mit jelenthetett az álmom?

Figyelt kérdés
azt álmodtam valamelyik nap,hogy otthon vagyok és benyúlok a számba és érzem,hogy egy aprócska tejfogam mozog a többi rendes fogam mellett és félig lógott..kiszedtem (nem emlékszem,hogy fájt-e,igazából nekem úgy sose fájt csak iritáló érzés volt régen) és mikor néztem a kezembe olyan nagy volt mintha lófog lett volna és televolt nagy lukfélékkel mintha más csont lett volna a kezembe csak éppen fog formájában..(nem tudom elmagyarázni),mit jelenthetett ez???már 3-4 szer álmodtam legalább ilyen fogas álmokat..1szer volt,hogy kiesett az összes ahogy hozzányúltam,aztán volt hogy csak egyet húztam ki meg ilyenek kb tavaly/tavalyelőtti álmok..
2010. nov. 6. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
igazából félek,hogy elveszítek megint valakit..mer most nemrég az édesapámat(megálmodtam még tavaly nyáron azt,hogy meghalt..,hogy leesett valahonnan és egy faágra a nyakánál fogva fenn akadt,-> egyik ismerősöm azt állította,hogy ha valaki megálmodja valakinek a halálát az sokáig fog élni és ez nem így lett..
2010. nov. 6. 20:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Először is őszinte részvétem..

Szóval..A fogak kihullása nem jelent mindig halált vagy ilyesmit. Írtad hogy a fogad ami kihullott, tele volt lyukfélékkel. Az ilyen jelenthet olyasmit is, hogy megszabadultál egy problémádtól, vagy valami olyasmin tetted túl magad ami már régóta gyötör. De az hogy olyan volt mintha más csont lett volna, nem tudom mit jelenthet. Ezek saját tapasztalatok, a következőket viszont én is olvastam:

A fogak kihullása valós problémát is jelezhet, de lehet a veszteség, kapcsolatvesztés, illetve az el- vagy kiköltözés szimbóluma is. Azzal a képpel is kapcsolatban lehet, melyet általában a világra vetítesz.

De keresgélhetsz a neten is, ott tucatjával vannak ilyenek:D

2010. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem találok ilyeneket,vagyis..nem tudom értelmezni..van egy csomó aminek nincs értelme :S amúgy köszönöm a választ!Igen hát elköltöztünk de jóvan utána egy fél évre rá legalább,a kapcsolatom még megvan,gondok hát mindig vannak amik gyötörnek de el nem tudom képzelni hogy milyen gondtól szabadultam meg:S mégegyszer köszi a választ!:)
2010. nov. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!