Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett az álmom?

Mit jelenthetett az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy már nem tudom pontosan volt egy betegségem ilyen fehér mintha pattanások lettek volna a kezemen és többször is elájultam.A barátom nem akarta elhinni,h ájulás közelébe vagyok...volt még egy másik férfi az álmomba,aki még a kórházba is bejött hozzám.nagyon kusza álom volt:S
2011. máj. 8. 09:43
 1/2 anonim válasza:
Ha tudnál pontosítani akkor könnyebb lenne mert ez így nagyon kusza.De akár azt is jelentheti hogy hamarosan rosszul leszel vagy te vagy egy közeli hozzátartozód és korházban fog(sz) kikötni és súlyos lesz a betegség.Az hogy a fiúd nem karaja elhinni lehet hogy arra utal hogy kételkedsz a hűségében és az a férfi lesz a következő barátod akivel együtt leszel ha szakítotok.
2011. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Menekülsz valami elől a valóságban? Van olyan problémád, amivel nem akarsz szembenézni? Olyan döntés, amit nem akarsz meghozni? (Az az érzésem, hogy általában nehezen tudsz dönteni.)

Vannak kommunikációs nehézségeid? (Azt értem alatta, hogy van egy vagy több személy, akivel nehezen tudsz IGAZÁN mélyen beszélgetni, megbeszélni valamit? Esetleg a barátod az?)

Gondolkodj az előbbi kérdéseken... és ha elmondod, MILYEN ÉRZÉS FOGOTT EL ÁLMODBAN, akkor még közelebb kerülhetsz az álmod üzenetéhez.

2011. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!