Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy nap alatt 2-szer a halálla...

Egy nap alatt 2-szer a halállal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azt álmodtam az éjjel, hogy párom lakásán vagyok és ő nincs itt, mert már nem él. Először nem tudtam felfogni, majd elkezdtem egy papírblokkra írni és ő jeleket adott nekem - nem emlékszem, milyen jelek voltak -. Majd körülnéztem a lakásban, kerestem a jelenlétét, valamit, ami igazolja, hogy nem igaz ami történt és megláttam a sámlit, amit csinált nekem tavaly mikulásra - tudni kell, hogy egy fejjel magasabb nálam és ezért kaptam -. Amint megláttam a sámlit, elkezdtem sírni és úgy is ébredtem, hogy sírok.


Azt hallottam, hogy más halálát megálmodni, hosszú életet jelent annak.


Viszont mivel ez nagyon korán reggel volt és később visszaaludtam, álmodtam még valami mást, ami szintén halállal kapcsolatos.

Özvegy lettem, mert a férjem - akit valójában nem tudom ki volt, mert nem ismerem - meghalt. Alig egy hónapot voltunk házasok és ő sokkal idősebb volt nálam. Álmomban ott volt jelenlegi párom, aki támogatott és akivel álmomban is együtt voltam, úgy ahogy élőben is. A férjemmel házasok voltunk 1 hónapot, de nem találkoztunk, mivel valamiféle érdekházasság volt részéről.

Szüleim is szerepeltek álmomban és mindenki részvétét fejezte ki. Nagyon kedvesek voltak mind, de többre nem emlékszem, mert felébredtem.

Lehet majd még eszembe jut pár apró részlet, de már nem emlékszem rá 100%-ban.


Nagyon furcsának találom, hogy 1 nap alatt kétszer álmodom a halálról és mindkét alkalommal arról, hogy akivel együtt vagyok, az halt meg.


Tud valaki erre egy magyarázatot?


Előre is köszönöm.


2010. nov. 7. 21:03
 1/6 anonim válasza:
Ha harmadjára is halállal álmodsz akkor sokáig fogsz élni, ha nem akkor korán pusztulsz el:-)
2010. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommentárt!
2010. nov. 7. 21:20
 3/6 anonim válasza:

Azt jelenti, h sokat alszol egy nap!


Bocsi, de ezt a kérdést véletlen csíptem el, és nem hiszek az ilyenekben. Ha most valaki azt mondja neked h holnap meghalsz, akkor elhiszed? Az életet az teszi ilyen széppé, hogy sosem tudod, mikor lesz vége. Minden nap úgy kell élned, mintha az utolsó lenne. (persze nem a költekezésben)

2010. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A halállal álmodni azt jelenti, hogy életed egy szakasza lezárult, tehát elmúlt, meghalt. Egy újkorszak kezdődik számodra, de az hogy milyen lesz, rajtad fogmúlni.
2010. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát valóban történ egy új dolog, kaptam egy új álláslehetőséget :) Az eddigi munkámat 4 évig csináltam. Köszönöm a kommentárokat :)
2010. nov. 10. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
szerencse
2010. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!