Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halállal álmodni?

Mit jelent halállal álmodni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt éjjel azt álmodtam, hogy autóbalesetben meghalt az unokabátyám. Ott a temetésén derült ki, hogy a másik unokabátyám már rég meghalt, és elhamvasztották, és kérésére a hamvait a millstadt-i tóba szórták.Tegnap éjjel megint a halállal álmodtam, de most én öltem meg valakit. Egy idegen férfi bántani akart, és én késsel többször a hasába szúrtam. Ekkor meghalt, és én tudtam, hogy álmodok, de nem tudtam felébredni. Aztán sikoltozni kezdtem, és felébredtem. Mit jelenthetnek az álmok? Lehet köztük összefüggés?
2010. dec. 26. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha valakit holtan látsz annak hosszu életet jegyez.Tehát ne aggodj nem lesz semmi baj.

A másik hogy leszurtál valakit inkább önvédelemre utal.

nincs olyan dolog most jelenleg az életedben ami nyomasz?amin hezitálsz?esetleg a legjobbat szeretnéd de nem mindenáron?

2010. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bretso ***** válasza:
9%
Az égvilágon semmit sem jelentenek.
2010. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Bretso, ebben sajnos nincs igazad. Az álmoknak jelentése van, és ez nem ezoterikus baromság, hanem orvosilag igazolt tény. (ajánlom figyelmedbe egy halott bécsi orvos, bizonyos Sigmund Freud: Álomfejtés c. könyvét)

Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy a halál minek lehet a szimbóluma az álmokban... reméljük még jön értelmes válasz a kérdésemre... (Az első válaszolónak köszönöm, ő valóban érdemben szólt hozzá)

2010. dec. 26. 14:20
 4/7 Bretso ***** válasza:
14%

Valóban, igazad van bocsi. Ma megfog halni minden szeretted. Ezt jelenti.


Az álmoknak valóban van jelentésük, de nem másokra kivetítve. Ha azt álmodtad valaki meg fog halni annak semmi köze az ő halálához, vagy egészségéhez. A saját házad táján kell körül nézni, hogy miért félsz ettől, vagy miért foglalkozol vele.

2010. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat, hogy másokra kivetítve? Mindegy, látom, alaposan félre lett értve a kérdésem..
2010. dec. 26. 14:47
 6/7 anonim válasza:
Lehet.
2010. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

halál

Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál (csukjás): megszabadulsz egy problémától. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: kiközösítettség érzése; beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.

2010. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!