Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ugyanazt...

Miért álmodom mindig ugyanazt időszakosan?

Figyelt kérdés

Párom anyukájával álmodom kb. 2 havonta 1 hétig minden éjszaka? Mindig ugyanaz az álom, csak más a körítés.

Ő 2001-ben hunyt el, nagyon tragikus körülmények között.

Nagyon-nagyon jó volt a kapcsolatunk és még mindig nagyon hiányzik. Családcentrikus, a gyerekeiért mindent megtevő édesanyja volt a páromnak. Olyan volt mint a saját anyukám.

Az álom lényege az: hogy mindig előkerül x év után, és kiderül álmomban, hogy nem is halt meg, csak elment valahova, hogy együtt éljen a férfivel akit szeret. De álmomban lejátszódik a temetés, minden és aztán a gyász is.

Éljük tovább az életünket az álmomban, gyerekünk születik stb., ahogy a valóságban is, de ő beállít, mintha csak egy nyári vakációról térne haza. Holott álmomban is meghalt.

Nem értem miért álmodok ilyeneket vele. Amikor találkozunk olyan érzésem van, mintha utálna, holott a valóságban anya-lánya viszonyban voltunk.

Annyira zavaros ez az egész.

Ha valaki mégis értett belőle valamit, tudna esetleg segíteni, hogy miért álmodhatok mindig vele? És miért csak bizonyos időközönként. Amúgy a napokban lesz 10 éve, hogy meghalt. Sajnos az unokái sem ismerhetik, pedig biztos vagyok benne, hogy ő lenne a világ legjobb nagymamája.

A saját édesanyám is fájdalmasan fiatalon halt meg 6 éve, de vele nem szoktam ilyen furákat álmodni.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.


2010. nov. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy a jövőt látod :D
2010. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben mi lehet a jövőlátás? A valóságban már tényleg van azóta 2 gyermekem a páromtól.
2010. nov. 9. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:
A valóságban is meghalt, ott voltunk a temetésén, láttam a koporsóban :( Ezért nem értem, hogy álmomban miért tér vissza hozzám.
2010. nov. 9. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom bár én lehet hogy szívbajt kapnék ha egyszer csak csöngetne édesapám(elhunyt) :S
2010. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!