Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mivel tudjátook* azt megmagyar...

Mivel tudjátook* azt megmagyarázni, hogy olyan emberekkel, helyekkel álmodom akiket és amiket még soha nem láttam?

Figyelt kérdés

*tudjátok


100%, hogy nem ismerem és nem is láttam az embereket, vagy a helyeket. Ez nem olyan, hogy lehet az utcán megláttam, és belevésődött az emlékezetembe. Biztos vagyok benne, hogy nem ismerem ezeket az embereket, sem a helyeket.


Meg álmaim 70%-ában férfi vagyok. 30-40 éves lehetek és mindig menekülök, nagyon sokszor üldöznek, és egész álmomban az a tudat van bennem, hogy meg kell menekülnöm, nem halhatok meg, és ezért bármire hajlandó vagyok. (néha nagyon durva dolgokra is)


Szerintetek mi lehet ez?


20/L


2010. nov. 11. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valamitől félsz,s bármit megtennél,hogy elkerüld azt a szituációt.
2010. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem többségében mindenki ismeretlenekkel álmodik, abban nincs semmi különös.

a menekülés pedig az előző hozzászóló által jól le van írva, annyit tennék hozzá, hogy én, ha ilyet álmodok, előbb utóbb megunom, bevárom az üldözőt és kiderül, hogy nem is akar rosszat, vagy szinte már komikusan legyőzöm :D

2010. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Ha ez visszatérő álom, akkor minden bizonnyal előző életed tragikumaira vezethető vissza, amennyiben hiszel a lélekvándorlás elvében.

A félelem véleményem szerint nem ad elég indokot arra, hogy visszatérő rémálmokat váltson ki, hacsak az almodó nem szenved valamilyen súlyos fóbiában vagy lelki betegségben.

További szép napot!

15/L

2010. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennek már lehetnek spirituális vonatkozásai.Álmunkban az asztrálvilágban járunk,én ezt olvastam valahol.Lehet hogy meghalt emberek szellemeit látod,én ezt se tartom kizártnak.Üdv egy spirituális érdeklődésű egyén

20/F

2010. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ilyen láttam már, vagy megtörtént már, velem is nagyonsok van. egyszerűen furcsa. nem tudom:)
2010. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! érdekesek :)

És az mivel magyarázzátok, hogy fiatal lány létemre majdnem minden álmomban egy középkorú férfi vagyok? :D

2010. nov. 11. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán csak hajt a kíváncsiság, hogy milyen lehet férfinak :D
2010. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cho-CoLatte ***** válasza:
szerintem érdemes lenne elmenned egy szakemberhez aki vissza tud vinni az előző életeidbe. meg fogod találni a választ(válaszokat)
2011. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most nő formájában jöttél ide, de valójában férfi lélek vagy. Mindenkinek ki kell próbálnia mindkét nem életét, akár nő, akár férfi lelkek. Álmodban visszamégy arra a síkra, és az ottani életedet éled. Elég bonyolult lehet.
2011. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ÚJ KApcsolatra vágysz
2011. máj. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!