Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? Racionális gondolk...

Mi volt ez? Racionális gondolkodású vagyok, mégsem tudom megmagyarázni.

Figyelt kérdés

Racionális gondolkodásom ellenére nagyon érdekel a téma. Nem hiszek ilyenekben, hogy szellemek vagy ilyesfajta dolgok. Tegnap este sétáltam hazafelé a buszmegállóból. Jövök az úton, majd a mellettem lévő leveleken ami a földön volt mintha valami elsuhanna. Hallottam ahogy töredeznek a levelek. Gondoltam valami kisebb állat nem is érdekelt különösebben. Elhagytam az utcát és a következő utcában ugyan ez a helyzet, csak egy bokorban hallottam ezt a zajt. Mintha valami szaladgálna benne, és mindig mellőlem jött. Mintha én értem volna hozzá igazából. Kicsit furcsának találtam de különösebben nem izgatott fel a téma idegileg. Bejöttem az udvarra. Családi házunk van közös udvarral 5 családi ház van egy udvarban, abból 1 üres. Jövök befelé (miénk az utolsó ház) és ahogy eljöttem a szomszédnak a kiskapuja mellett (átlátszó műanyag palából van egy kis ajtó szerűség) valami vagy valaki belevágott. Reggel találkoztam a szomszéddal és megkérdezte, hogy én ütöttem e meg a kaput. Mondtam hogy nem és nem tudom mi lehetett az. Szerintetek magyarázat?!


21/F


2011. aug. 28. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
árnyéklény, szellem?
2011. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tom Benko ***** válasza:
51%
Az elsőket bármilyen kisállat csinálhatta. A kapu pedig akár egy felpattanó ágtól is szólhat.
2011. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem tudom igazából lehet hogy ág. Lehet hogy szellem. Inkább ág. Várok még válaszokat. : )
2011. aug. 28. 11:28
 4/16 anonim ***** válasza:
A levélcsörgést leginkább sünik szokták okozni esténként, azok rohangásznak a városban is, az avarban.De ha érezted, hogy furcsa a helyzet, a "légkör", hát, lehetett éppen valamilyen szellemjelenség is.Valaki nagyon fel akarhatta hívni magára a figyelmet.Még jó, hogy a kapura csapott rá és nem rád.Az biztos ijesztőbb lett volna.Nagyot szólhatott a kapu, ha hallotta a szomszéd odabent.
2011. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy ilyen kis előtér van és azon van a kapu. Olyat szólt mintha én megütöttem volna vagy neki estem volna. Ijesztő volt :S
2011. aug. 28. 11:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehetett egy részeg macska is. Jól neki rohant de nem találta el a helyes irányt.
2011. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Eddig ez a legvalószínűbb igen:D
2011. aug. 28. 12:08
 8/16 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nem vagy annyira racionális gondolkodású, mert akkor nem gondolnál szellemekre, hanem egyszerűen csodálkoznál, hogy ez meg mi lehetett. És akkor nem az Ezotéria > Természetfeletti lények témába írtad volna, hanem a tudományokhoz. De semmi gond, ez nem beszólás, csak megállapítás.

2. Nagyon sokféle egyszerű magyarázat lehetséges... csak éppen nem tudjuk, mi az. :) Én arra tippelek, hogy egy állat ment melletted, talán éppen süni, ahogy írták. Vagy bátor állatok, vagy teljesen vaksik, de nem igazán menekülnek az embertől, néha tudomást sem vesznek rólunk, ezért mehetett melletted. Ettől függetlenül meg valaki szórakozott veled, és kaviccsal dobálta a kaput, vagy éppen téged, csak nem talált el. De valami fa termés is lehetett, nekem egyszer a fejem búbjára esett egy makk egy erdő szélén, és elég ilyesztő volt, de kénytelen voltam arra gondolni, hogy oltári pech.

Egyébként nem értem, mi az hogy belevágott. Ráütött? Koppanás volt? Nyoma maradt?

2011. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet h részegen mentél hazafelé
2011. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Beleütött nem koppanás volt mintha megdobnám, hanem mintha ráütnék.
2011. aug. 28. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!