Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mivel tudjátook* azt megmagyar...

Mivel tudjátook* azt megmagyarázni, hogy olyan emberekkel, helyekkel álmodom akiket és amiket még soha nem láttam?

Figyelt kérdés

*tudjátok


100%, hogy nem ismerem és nem is láttam az embereket, vagy a helyeket. Ez nem olyan, hogy lehet az utcán megláttam, és belevésődött az emlékezetembe. Biztos vagyok benne, hogy nem ismerem ezeket az embereket, sem a helyeket.


Meg álmaim 70%-ában férfi vagyok. 30-40 éves lehetek és mindig menekülök, nagyon sokszor üldöznek, és egész álmomban az a tudat van bennem, hogy meg kell menekülnöm, nem halhatok meg, és ezért bármire hajlandó vagyok. (néha nagyon durva dolgokra is)


Szerintetek mi lehet ez?


20/L


2010. nov. 11. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy az ember olyan emberek arcával álmodjon, akiket eddig még nem látott! Akár hiszed, akár nem, láttad már őket valamikor! Lehet, hogy kiskorodban, vagy nagyon régen! De az ember csak olyan személyekkel álmodik, akiket látott már az életében akár személyesen, akár fényképen, akár tévében.
2011. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Neked csak álmodban van fantáziád:D
2011. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) egyszer tényleg elmennék egy regressziós hipnózisra, kíváncsi vagyok tényleg működik-e
2011. máj. 29. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!