Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez összefüggésben lehet?...

Ez összefüggésben lehet? Nagyon fontoos. Segítség!

Figyelt kérdés

anyukámnak mozog a foga, bevan gyulladva, az arca felvan dagadva. most jött haza a fogorvostól.

(gyökérkezelték,meg gennyes.. és egyszer ebbe halt meg az egyik ismink, hogy a genny felment az agyába:S vagyis ilyesmit mondott előbb anya)

de a bátyám meg foggal álmodott, anya szerint: halál

ez lehet vmi összefüggésbe? vagy nem?

nagyon félek :'(

16/L


2010. nov. 12. 11:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

kedden kell visszamennie az orvoshoz, addig kapott gyógyszert.

de amugy már eleve lázas mert közben beteg is :S

2010. nov. 12. 12:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudod mi jelent igazán életveszélyt álom szerint, Ha az illető korhadtfává válik álmában és úgy érzi a karjai, és a lába amikor kinyújtja recsegnek,ropognak. Vérmérgezésem előtt 3 nappal ezt álmodtam. És valóban csak hajszálhiján maradtam életben. Ismerős halálát jelezheti a hamu, amit te szórsz, vagy rádszórnak.
2010. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Velem már többször előfordult,hogy fekete,gomolygó,fura állagú füstöt láttam álmomban,az ilyen álmaim után általában meghalt egy ismerős.Ebből is látszik,hogy a legtöbb embernek más az álom beli jelképrendszere!

Álomnaplót kell vezetni és odafigyelni az álom és valóság közötti összefüggésekre,ez hasznos dolog.

2010. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!