Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szoktunk sokat veszekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktunk sokat veszekedni inkább csak féltékenység, de néha mégis rámtör az hogy szakitok a barátommal mért?

Figyelt kérdés

Fél éve járok a barátommal,és eddig minden rendben volt csak egy kéthete rámjött az az érzés,hogy szakítok vele és csak ezen rágodok,de közben pedig tudom hogy szeretem.Mert amikor vele vagyok nincs is semmi baj. Szerintetek micsináljak??

17/L


2011. okt. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Palacsinta megfelel, köszi a kérdést.
2011. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodj, ha nincs okod a szakításra ne is gondolj ilyenre, végén bemeséled magadnak és szakítasz vele.

Féltékenység minden kapcsolatban van. De ha ott az a bizonyos bizalom nincs gáz.


Üdv. Don Juan-

2011. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szereted túl leszel rajta. (mármint ezen az időszakon) egyébként nem muszáj vele maradnod, de ha nincs rá különösebb okod, szerintem maradj vele amíg boldog vagy. ha nem akkor meg beszéljétek meg.
2011. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor a mi kapcsolatunk még ugyanennyire friss volt, én is éreztem ezeket, és én sem tudtam hova tenni vagy megmagyarázni, hogy miért lehetnek. Hiába mondogattam magamnak, hogy "de hát szeretem, akkor meg mi a baj?" stb., nem segített. Inkább abban reménykedtem, hogy biztosan elmúlik majd, és úgy is lett! :-) Kb. az első fél-1 év volt ilyen labilitás az érzelmeimben. Talán azért, mert sosem voltam még ilyen szerelmes azelőtt, és nem tudtam hova rakni ezt az érzést.
2011. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*évben
2011. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És neked mennyi idő után mult el..??
2011. okt. 10. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!