Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a barátommal...

Miért nem tudok a barátommal veszekedni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor elofordul, hogy ha veszekszunk, meg sem tudok szólalni,csak sírni. Legtobbszor akkor sírok ha olyan dolog miatt megy a vita amiben nem érzem magam hibásnak. Persze lenne mondanivalom, de nem jon ki szo a szamon, o csak hajtja a sajat igazát és néha elég csúnya stílusban beszél velem. Legtobbszor ez akkor fordul elo mikor nagyon fáradtan érkezik haza. Pl.: a minap megjottunk munka után, én lementem a konyhába fozni,o meg lepihent. De kértem h jojjon le egy pillanatra mert eloszor foztem egy uj ételt és kérdeztem h szerinte elég-e ennyire megfozni ( o nagyon jol tud fozni, én tudok de kevésbé olyan jól mint o, tudom szégyen de igy van). Erre indult el a lavina hogy nem hagyom pihenni, és még jott sok más dolog is amit mondott. Csak a saját igazát hajtogatja, ha pedig mondom neki hogy mennyire rosszul esik amiért ilyen stílusban adja elo magát, olaj a tuzre. Szoval ha mondok valamit,ha nem, én jovok ki rosszul,de legtobbszor csak sírok. Akarok visszaszolni neki, de nem megy mert annyira bánt hogy kitor a sírás.

Persze utána bocsánatot kér,és minden szép és jó,de nem értem miért van ez ha másokkal szemben minden gond nékul ki tudok állni magamét. Haragszok magamra amiért ilyen vagyok de eddig nem voltam igy senkivel vita terén.Aki volt már így az mivel tudná magyarázni? Bocsánat az ékezet hiányért.


2010. júl. 13. 16:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hiányáért
2010. júl. 13. 16:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mondd el ezt neki,amit ide írtál,amikor nem veszekedtek,azaz nem ordibál.Mert ha ő ordít te meg sírsz,az nem veszekedés.Hátha tiszta fejjel megérti,hogy így nem szabad viselkedni
2010. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a megbeszélés itt már nem segít. Ha tehetetlenségedben sírsz, az a párod stílusa miatt van, megváltozni nem fog. Hatalma van fölötted.

2 dolgot tehetsz: megszoksz vagy megszöksz.

2010. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
ha nem bírsz megszólalni ne erőltesd,vágd orrba
2010. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Gyenge vagy, ilyen egyszerű. Változz meg ha zavar. Ha nem lennél ilyen nyámnyila, akkor valószínűleg neked is lennének olyan napjaid amikor ingerült vagy.
2010. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam elmondani, és sajnálja is hogy így reagál. Azzal magyarázza hogy ha kivan merulve akkor nem tud uralkodni magán... 2. hozzászoló pont így van,tehetetlennek érzem magam ilyenkor. Szakítani nem tudnánk mert ezt leszámítva érzem hogy szeret, és sírva kér bocsánatot ha bánt . Csak hát jó lenne ha én is oda tudnám mondani a magamét egy-egy vita alkalmával.

Koszonom Nektek a választ.

2010. júl. 13. 16:19
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez megmosolyogtatott hogy "gyenge vagyok" :) lehet az vagyok, de mikor én ingerult vagyok nem rajta vezetem le, máson se.

Lehet rossz tulajdonsagom hogy nyugodt természetu vagyok és nehezen húznak fel.

2010. júl. 13. 16:23
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Neked meg van más hibád ilyen egyszerű. Ha nem tetszik ne legyél vele, ilyen egyszerű. Nem azért vagy gyenge mert nem lehet felidegesíteni hanem mert elsírod magad ha valaki hangosan rád szól. Sőt ha már itt tartunk nem hinném hogy olyan nehéz felidegesíteni ha már ennyitől elsírod magad.
2010. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
utsó:olvasd végig a kérdést.mással szemben megvédi magát.azt meg,hogy sírsz,ha az támad le semmiségért,akit szeretsz,természetes.
2010. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy kicsit legyél önállóbb, próbáld meg feltalálni magad, ne minden kis aprósággal hozzá fordulj, ettől függetlenül azért persze nem kellett volna így viselkednie, még ha fáradt is volt, mert persze te is megtehetted volna hogy lepihensz.
2010. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!