Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ennek az álomnak a jelentés...

Mi ennek az álomnak a jelentése? Tudom, hogy egy kicsit zavaros, de nem tudtam jobban megfogalmazni.

Figyelt kérdés
Mostanában mindig azt álmondom, hogy álmomban keltegetem magam de sosem tudok felkelni (de álmomban én tudom, hogy álmodok). És ha valaki alszik mellettem (párom, néha kutyám) akkor neki kiáltozok segítségért (álmomban), hogy valahogy ébresszen fel. És akkor felébredek (az álmomban) aztán rájövök hogy még mindig csak álmodok és ez megtörténik kétszer-háromszor mire tényleg felébredek viszont ilyenkor rögtön visszaalszom és ilyenkor kezdődik az egész előlről. És mindig pepánikolok, hogy nem fogok tudni felkelni(álmomban)
2010. nov. 23. 21:01
 1/5 anonim válasza:

szerintem sokat alszol, mert már álmodban is álmodsz.

Felkéne kelned és élni az életed, de nem csak az álmodban kéne felébredni, hanem a valóságban is és valami mással eltölteni az idődet, mint eddig.

ÉS NE ALUDJ ANNYIT!!

2010. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát napi 7-8 órát alszom nagyon max. szóval nem hiszem, hogy emiatt lenne.:D És neharagudj, hogy ezt mondom, de szerintem ez butaság amit írtál. De azért nagyon köszönöm a választ: )
2010. nov. 23. 21:18
 3/5 anonim válasza:

ilyen velem is elő szokott fordulni,nagyon durván... tudom,hogy alszom és már odáig fajult hogy úgy próbálom magam álmomban felébreszteni,hogy megfogom a fejem és jól beverem valahova h felkeljek felkelek de még mindig alszom(álom az álomban) bocs az offért

Jelentése: Ne siess van időd,Álmodni látod magad:terved sikerül. Álmodban álmot látsz csalódás ér. hát érdekes:S

2010. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet sokszor.Azért nehéz kijönni belőle,mert nem álom,több köze lehet ennek az alvásparalízishez,vagy testen kívüli élményhez.Ha nem esel pánikba,csak nyugodtan figyeled az eseményeket,hamarabb megszabadulsz az élménytől.
2010. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak álmok amire a tudat nem engedi,hogy emlékezzen az álmodó mert számára tragikus lenne maga az álom,ezért a benső Én az éber.Mielőtt jönne a rossz álom gyorsan felébreszt.Ezek a dolgok mélyen vannak valószínű álmodnál arról ami ott rejtőzik és örülj ha még nem jutsz hozzá.
2010. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!