Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet kicsit zavaros, de mit...

Lehet kicsit zavaros, de mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az volt a lényege,hogy hallottuk,hogy a városunkban nagy roma lakodalom készülődik.Meg is volt a nagy buli és ezután nászútra ment a pár.Rá nem sokra hallottuk,hogy meghaltak,belefulladtak valami medencébe,ami a szállodájukban volt.Utána sétálni mentünk a párommal a városba és nézegettük a kirakatokat.Megdöbbentő módon az egyik bolt kirakatában volt felravatalozva a roma pár.De mind a ketten szinte még gyerekek voltak kb.10-12 évesek.A kirakat üvegén meg két számot láttam,ez volt a 40 és a 29.Miután ezt megláttam felébredtem.Bocsi ha kicsit értelmetlen,de így tudtam leírni.Vajon mit jelenthet?Bocsi,hogy hosszúra sikeredett.
2010. nov. 26. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél ötös lottót, játszd meg a 10,12 40 és 29 számokat, és még tedd hozzá a te életkorod számát. Nézzük bejön e?
2010. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam,lehet kipróbálom.Köszi
2010. nov. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!