Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy okozhat az álom ilyen...

Hogy okozhat az álom ilyen sokáig tartó görcsöt?

Figyelt kérdés
Éjjel azt álmodtam, hogy fékezni akarok, de nem állok meg amikor akarok. Felébredtem és gondolom még félig álmodhattam, mert megláttam az ablakot, amit eltakart a reluxa és gyorsan felkeltem, hogy megnézzem hol vagyok, mert tudtam, hogy ha nem látok ki rajta, akkor neki megyek valaminek. A párom kicsit furán nézett. Amikor visszafeküdtem, már tudtam, hogy hülyének néztem ki és csak álmodtam. A lényeg, hogy ahogy visszaaludtam, megint ezt álmodtam és megint felkeltem és összecsuklottam, mert a vádlim, közel a térdhajlatomnál görcsben volt. Utánna órákig szenvedtem, olyan érzés volt, mint ha nem jutna elég vér a lábamba. Azt hittem trombózist kaptam, de aztán eszembe jutott az álom. A párom azt mondta, biztos túl erôsen nyomtam a féket álmomban és ezt fizikailag is csináltam az ágyban. Én nem értem, hogy hogyan tud valami így meghúzódni, vagy begörcsölni, amikor állítólag az álmunk, bármilyen hosszúnak tûnik is, csak pár másodpercig tart. Ma sántikálva mentem dolgozni, és még most is fáj.
2010. nov. 26. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik menj el dokihoz. Nem biztos, hogy az álom okozta, lehet az álom készült a fájdalomhoz... vagymi.

Nekem volt már olyan, hogy azt álmodtam, hogy nagyon hányingerem van, fel is ébredtem és tényleg hányingerem volt, valahogy olyan pózban feküdtem, hogy megnyomtam nagyon a hasam. :S

Volt már olyan is, hogy csöngettek álmomba, és arra keltem, hogy tényleg csöngetnek.

Valamikor így összekeveredik a kettő. :)

2010. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van, mint gondolod, nem azért fáj a lábad, mert fékeztél álmodban, hanem azért álmodtad azt, hogy erősen nyomod a féket, mert alvás közben fájt a lábad. Ez olyan, mint amikor megszólal a csengő, és az agyad álmot kreál köré.
2010. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz!Lehet akár trombózis jele is. De lehet izomgörcs, főleg vádliba, aminek oka a magnézium és kálium hiány.
2010. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

FÉK - Magadban megtalált hiba, kritikus önértékelés. Nem működő fék: szenvedély. L. még: Autó.



Egyébként szerintem is az a logikus,hogy az álom lett a fájdalom miatt!Nekem az volt mindig kiskoromban,hogy amikor nagyon kellett pisilnem éjszaka azt álmodtam hogy ráülök egy wc-re és pisilek,és tényleg bepisiltem! xD

2010. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!