Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy álom okozhat tartós...

Egy álom okozhat tartós rosszkedvet?

Figyelt kérdés
Tanév közben kollégista vagyok egy városban, és a minap elkezdtem gondolkozni azon, hogy már nagyon hiányzik a kollégiumi élet. Erre ma reggelre volt egy álmom, ami csupa rosszat "jósolt" eme vágyamról. A kollégista emberek előtt beégtem benne stb., és ezért most kicsit aggaszt a szeptember gondolata... El fog ez múlni a napokban, vagy lehet tartósabb?
2011. aug. 17. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak álmok, amik erősen befolyásolhatják a hangulatot.De néhány napnál tovább ez nem szokott tartani.
2011. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez biztató.. =)
2011. aug. 17. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:

bármi okozhat tartós rosszkedvet :)

Sajnos az emberi lélek és jól lét nagyon érzékeny, sokszor észre sem vehető apróságokon múlik.


Remélem most már kicsit vidámabb vagy:)

2011. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá.. Bár azért még mindig rossz, ha rá gondolok.. =/ De köszönöm. =)
2011. aug. 17. 20:37
 5/7 mnemic válasza:
1 álom szerintem is okozhat tartós rossz kedvet mivel élethűen éled át az egészet viszont, szerintem ezt nem kell komolyan venni. Nálam még nem volt arra példa, hogy álmodtam volna valamit és az meg is történt volna :)
2011. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen, pont a napokban, a tanévvel kapcsolatban. Az álmaink a -sokszor nem is tudatos- gondolataink által keletkeznek, tehát nem kell attól félni, hogy in real life is bekövetkeznek, pusztán csak a félelmeink kivetülései. Ha úgy is érezzük mondjuk, hogy várjuk a tanévet, akkor is azért tudat alatt bennünk van a félsz, hogy lehet, hogy rosszul sül el majd minden. De ezeket nem kell komolyan venni :)


És igen, okozhat emiatt rossz közérzetet, de ha arra gondolsz, hogy ez csak egy álom-béli "para" volt, akkor máris jobb :)

2011. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem igen

tegnap előtt azt álmodtam hogy a barátnőm apja meg akart ölni és a szüleim nem hittek nekem

tegnap egész nap rettegtem,még a legkisebb zajokról is azt hittem hogy az álmomból megjelent az az ember aki az álmomban barátnőm apját játszotta és hogy meg akar ölni xD

meg nagyon gáz volt,ki volt nyitva az ablakom és egy picit fújt a szél és a függönyt így ráfújta az asztalomra és leestek a ceruzáim,én meg azt hittem már valaki mászkál a szobámban :O

nagyon félem,rögtön felhívtam anyát bár azt nem mertem neki elmondani hogy ezért hívtam csak leálltam vele beszélgetni hogy hogy van meg mikor jön? xd

bocs ha sokat írok de most szófosásom van :Đ

szóval igen lehet :/

13l

2011. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!