Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szilvászselé, TV, osztálytárs....

Szilvászselé, TV, osztálytárs. Mit keresnek ezek az álmoban?

Figyelt kérdés
Az álmom a suliban kezdődött irodalomórán.unatkozva ülök,mikor bejön 1 idős ember és engem meg 1 fiú oszt.társamat kikér óráról,és elvisz 1 terembe.Beülünk,rajtunk kívül még 2 nagyobb lány volt ott.az egész teremben 1 tv volt,amiből 1 ember beszélt arról h őt h megalázták és most visszavág,mert mától nem érhet egyikünk se szilvás zseléhez,különben azzá változnuk,erre a tv sarkaiból folyni kezdett a szilvászselé és mindegyikünk üvöltött és futottunk,de a zselé kifolyt az ajtón és követett.a sráccal a terembe mentünk h tesiórára mehessünk,de nálam csak a tesipólóm volt a tornazsákom sehol.de már folyt be a zselé megint!rohantunk,és beértünk a lányöltözőbe.senki nem furcsálta h a fiúval megyek be...mikor jött a zselé.visítottunk és 1 ablakon át kitörtünk. Az álmom vége az lett h a sráccal bementünk a zselébe,a vállába kapaszkodtam,és a 2 másik csaj zselévé változott mikor hozzáértek,mi azonban nem,és ekkor felszáradt a zselé,és örömünkben ugráltunk...volt még más ilyen degenerált álmom is,de ez nagyöot ütött mikor felkeltem.Apám reggel megkérdezte tőlem,h hajnali 3kor miért röhögtem hangosan. ez azért érdekes,mert az álmomat akkor nem is láttam viccesnek!
2010. nov. 28. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár most h így visszaolvasom,elég érdekes képet fest a gondolatvilágomról xD
2010. nov. 28. 21:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Álmodtam én már cifrábbat is. Semmit nem keresnek ott, az agyad feldolgozza az infókat, rendezget, pakol, közben meg néha hülyeségeket álmodunk. Ennyi :)
2010. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az semmi: nekem 1 álmon belül volt kókuszreszelék, majompogácsa, etiópia, labrador, küszöb, és III. József portréja. NA EZT RAKD ÖSSZE!!!
2010. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!