Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hagyjam az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Már tökre unom magam. Csomószor előfordult már, hogy megláttam egy lányt, főleg az osztályomban és teljesen belezúgtam. Persze már a régebbiket sikerült szépen elfelejtenem, de most megint van egy. Már írtam ki ezzel egy kérdést tavaly. Aztán, amikor besokalltam azzal, hogy alsós koromban bátrabb voltam a lányokkal, meg volt barátnőm is, most meg szinte visszafele fejlődök, akkor fogtam magam és hozzá mertem szólni. Azóta sokszor beszélgetek vele hazafelé, de azt veszem észre, hogy ő alig mond egy-két szót. Most ennyire félénk vagy csak nem mer elküldeni? Amúgy a lány sokat változott azóta, mióta megismertem. De akkor most próbálkozzak még nála vagy hagyjam ezt is, mint eddig és akkor talán 100 éves koromra lesz valakim?

15/F


2012. jan. 10. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak tőmondatokban szól hozzád, az buktiulti...
2012. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Függ a lány természetétől is. Például én is (mily hihetetlen) inkább a jó hallgató kategóriába tartozom. Szerintem hívd el sétálni elsőre valamerre (persze nem hazafelé). A válaszából kiderül minden. De a kérdéssel még várhatsz, ha úgy gondolod. Bátorság. :)
2012. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, köszi!:) Próbálkozom, de én sem vagyok egy bőbeszédű, csak a haverokkal. Eddig amúgy mindig betojtam, meg most is amikor ilyen keveset mond.:)
2012. jan. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!