Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök az egyik lány évfolyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök az egyik lány évfolyamtársamnak akivel jóban vagyunk. Mit tegyek? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Nos,alap szitu van egy 18f(én) és egy 18l.Közösen járunk egy fakultációra,a lánnyal nagyon jóban vagyok,nagyon sok mindent megtudok beszélni vele.

Az utóbbi időben azt vettem észre,h bejövök neki.Mosolyog,mondok valamit elpirul stb..

Mikor látta,h a barátnőmmel voltam óra előtt,látszott rajta,hogy szomorú.

A barátnőmmel már szakítottunk,és észrevettem,hogy az évfolyamtársamnak egyre jobban bejövök.

Meglát nem is köszön,csak nagyon mosolyog,majd elpirul.

Egyre többet kezdeményez beszélgetést,érdeklődik felőlem,sorolhatnám még.


Konkrétan viszont még semmit nem mondott ezzel kapcsolatban.Azt hozzá kell tennem,hogy nagyon csinos viszont nagyon félénk is.


Szerintetek mit kéne tennem?


2012. jan. 11. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik, akkor próbálj meg összejönni vele! Szurkolok :P
2012. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el egy randira. Mit veszíthetsz? Kiderül, hogy igen, vagy nem. Ha igen, lefekteted, ha nem akkor nem leszel kétségek között. Ennyi ...
2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
qrd meg.
2012. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!