Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért van az hogy este nem...

Mért van az hogy este nem vagyokálmos anyira nemis tudok elaludni reggel pedig olyan fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
mit lehetne ez ellen csinálni? tudom nemjó helyre irtam a kérdést ezer bocs
2010. dec. 6. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok, nemsokat lehet ellene tenni :(
2010. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Más a bioritmusunk. Én is éjjel élek. Éjjel is dolgozom, szerencsére olyan a munkám. Délben, vagy fél egy felé kelek, észhez térek, és hajnalig, v reggelig élek.
2010. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el maszturbálni, az segít elaludni.
2010. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

feküdj le korán. az első napokban nem lesz egyszerű elaludnod, de utána könnyen fog menni.

a panaszaid oka az életritmusod eltolódása: túl későn fekszel, ehhez hozzá szoktál, később leszel álmos, de keveset alszol, ha reggel konkrét időben kell felkelned, akkor ezért vagy nagyon álmos.

2010. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Reggelre állítsd be az ébresztőt 6 órára és kelj fel, néhány nap múlva már este tíz-tizenegy körül mész aludni.

Ha viszont most is korán kelsz és még sem tudsz aludni éjszaka akkor lehet valami aggaszt, vagy más dolog villanyoz fel.

2010. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok sajnos.

nemrég gyógyultam meg(mert beteg voltam) és az alatt azt csináltam,hogy amikor fennt voltam reggelig ,utána nem feküdtem le aludni,és már 8órakor álmos voltam:)

aludtam is, és reggel már magamtól 7kor ébredtem is:)

szerintem elég egyszer kényszeresen fennt maradni és naggyából beáll h így maradjon.

Bár most megint fennt vagyok,de éjfél körül már mindig elálmosodok:)

2010. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nemis szoktam sokáig fenn lenni :S megnézem a barátok köztöt max utána még egy sorozatot de nem mindig néha megnézem a dr houset szerdánként és háromnegyedhétkor kelek szówal nem értem magam..:s mertszerintem elég sokat alszok meg a barátok közt is csak fél 10ig tart..
2010. dec. 7. 08:31
 8/10 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok.

Pontosan, ahogyan az utolsó komidban leírtad.

Azzal a különbséggel, h én 5:20kor kelek, tehát kb 1 órával előbb, de így is órákba telik, mire magamhoz térek. :(

Nem tudom mit tegyek ez ellen.

2010. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: feküdj le 9-kor aludni, akkor is, ha nem vagy még álmos!
2010. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsónak!


Uccsó előtti vagyok.

Egyrészt nem érek rá olyankor lefeküdni.

Másrészt meg olyankor nem tudok még elaludni.


Azért köszi.

2010. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!