Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől volt álmomban?

Ez mitől volt álmomban?

Figyelt kérdés
Az éjjel álmodtam, és tudatában voltam annak hogy álmodom. Konkrétan rémálom félém volt, és közben azt mondogattam álmomban magamnak hogy ne sírjak hangosan, mert arra felébred az élettársam. Tudom zagyvaságnak tünhet, de teljesen tudatában voltam annak hogy álmodom.
2011. okt. 17. 09:25
 1/5 anonim válasza:
ilyen volt már nekem is..ilyen tudatos álom...ha ilyened van, használd ki minél jobban, tedd azt amit szeretnél...hidd el, ha egy kicsit koncentrálsz, az fog összejönni, ott az álomban amit te akarsz...:)
2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Irigyellek! :) Nekem csak párszor volt, de akkor repültem, vagy ettem finomakat! :)))
2011. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na ittvolt nekem a gáz :D megtudtam álmodok...elkezdtem félni valamitől O_O és aztáén rémalom.utálok álmodni :S
2011. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízised volt! Tudatosan álmodtál! [link]
2011. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az álmomnak volt egy különös része. Tevén ülök egy férfivel, a karomban egy csecsemőt tartok. Kacskaringós hegyi úton megyünk, de a kacskaringók, az út mintha ki lenne világítva. Megérkezünk valahova, ahol emberek csatlakoznak hozzánk. Ránéztem a férfire akivel a tevén ülök, és azt mondom: azért szeretlek amit értünk teszel! Gyerekem a valódi életben nincs, és férjem sincsen. Álmomban mintha arab vagy beduin nő lettem volna. Az öltözetem is olyan volt, és a férfié is.
2011. okt. 17. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!