Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez az az álmom?

Mit jelenthez az az álmom?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem hogy ennek az álmomnak jelentősége van nem úgy mint a többinek...Szóval:

Azt álmodtam hogy egy autóval mentem egy vidáki helyen nem tudom melyik országban. Volt az autóban több ember de rájuk nem emlékszem hogy kik voltak. Az út mellet és azthiszem(nem biztos) egyszer az úton is ilyen forgószelek alakultak, lejött a tölcsér aztán almúlt de volt ami tovább megmaradt. Vihar jött és mi megálltunk valami elhagyatott helyen talán egy kisebb hegy alján feljebb fák is voltak. A tornádó elől egy elhagyatott bunkerbe menekültünk. Hogy utána mi történhetett azt nem tudom mert felébredtem.

Örülnék ha egy hozzáértő ember megtudná fejteni az álmomat. A válaszokat előre is köszönöm.


2010. dec. 13. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Természetesen sikerült félreírnom a kérdést...

Szóval "Mit jelenthet ez az álmom?"

2010. dec. 13. 21:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Utólag eszembe jutott hogy azt is elmondanám, hogy az álmom előtt nem néztem a tv-ben semmi tornádós, bunkeres, autós filmet, nem gondolkoztam hasonlókon és nem szokásom PC játékokkal játszani szóval az se játszhatott közre hogy ezt álmodjam.
2010. dec. 13. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

tornádó az elfojtott indulatokat jelképezi

bunker egy biztos személy az életedben

kis hegy az apró dolgok felfújását jelenti....

2010. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Semmit se jelent.
2010. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az usa középső vidékén voltál
2010. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!