Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim?...

Mit jelenthetnek az álmaim? Mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
Hetente 2x tuti álmodok ilyet és jó lenne tudni már mi van. Mindig üldöz valaki és meg akar ölni. Ma már elég durva volt,tisztára "belemerültem" az álomba. Reggel a párom ment dolgozni fél 6-kor, 7-ig fent voltam aztán úgy elaludtam és ezt a baromságot álmodtam, hogy délben hív a barátom mért nem hívtam még őt? Régebben olyanokat szoktam álmodni, hogy kiesek vagy kiugrok valahonnan és csak esek, de lelassulva. Nem is akartam leérni. Utána meg mikor felkeltem nagyon rossz volt mintha valaki a mellkasomon ült volna egész éjjel.
2010. dec. 27. 12:41
 1/7 anonim válasza:

1. ha a zuhanás után felébredsz, akkor azt jelenti, hogy valamelyik alvási fázisból átkerülsz egy másik fázisba. Pl.:alvásból éberebb állapotba. Ezt sokan zuhanásnak élik meg.

2.Az álomod jelenthet több féle dolgot. Pl.: jelenleg az életedben van egy olyan probléma ami nyomaszt. Nehezen oldod meg. Ez lehet személlyel pl főnök, vagy akár nem feltétlenül "fizikai" probléma, akár munkáddal, pároddal, szülőkkel kapcsolatos dolgok, dilemmák. Azt, lehet, hogy csak te gondolod, hogy meg akar ölni. El akar rajtad hatalmasodni a probléma, ha jól sejtem meg akar fojtani a kergetőd.

2010. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan is volt de más eszközökkel is akrt már pl kés kard kötél ilyesmik. De a maiban pedig egy pocsolya(nagy) szerübe kellett rejtőznöm nekem meg még valakinek akit nem ismertem fel( ő időnként eltünt mellőlem) és 2 raklappal meg deszkákkal tekartuk magunkat. Valami régi katonai tábor melletti árokpartnál voltak kisebb fák bokrok és ott volt ez a "pocsolya" és ezek elől a katonák elől menekültünk.
2010. dec. 27. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rendet magad körül. Szerintem azért álmodsz ilyeneket többször is, mert valami bánt, vagy félsz valamitől, félelmeid vannak. Próbálj rendet tenni az agyadban, és ne úgy feküdj le, hogy jajj megont ilyet fogok álmodni. esetleg nem történt veled mostanában valami trauma?
2010. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi történt mostanában, hogy a párommal rengeteget veszekszünk. Az ő szüleinél lakunk már több mint egy éve és az egész napról napra rosszabb. A kapcsolatunk is kezd tönkremenni emiatt. Én mennék de ő maradna, ő elvan itt így. Azt mondja jönne ő velem csak mivel az annyának utólag az albérletekben meg ált. előre kell fizetni ő nem tudja eldönteni mi lenne a jó. Tudom ez már nem a témához kapcsolódik de talán ez az oka az álmoknak amik nem hagynak gyugodni.
2010. dec. 27. 14:21
 5/7 anonim válasza:
Biztosan belejátszik az, hogy a párod szüleinél laktok. Gondolom sok mindenbe beleszólnak és a legnagyobb probléma a generációs különbség miatt adódik. Ahogy elmondod, te menni akarsz(álomban a menekülés szombólum)mert téged, illetve a kapcsolatotokat is ki nyírják. Nem akarsz behódolni a szülőknek ezért menekülsz a szülők, pedig erővel ott tartanak és meg akarnak változtatni--megölni---. Persze ebbe még bele játszanak a napi dolgok is. Pluszban az, hogy a párodnak ott jó és vívódsz a két dolog közt. Ez a kiugrás ebben az esetben nem csak az állapotok közti zuhanást, hanem azt is jelentheti szerintem, hogy ha te ugrasz, hogy elkezdtél sodródni, és tehetetlen vagy a jelen állapottal és menekülsz a való életben is pl evésbe, sportba, legyengíted a szervezeted és sokat betegeskedsz, vagy alapvetően diszkomfort érzeted van...pl pici hasfájás, torok fájás fej fájás egyéb problémák, ami nem feltétlenül ágynakdöntős betegség, de mindenesetre bosszúságot okoz.
2010. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A párommal én mindig leakarok ülni ezt megbeszélni de úgyanaz a vége: veszekedés. Mindig azt mondja a beszélgetésre majd ekkor majd akkor. Mindig elmarad. Azt is elmagyaráztam neki, hogy a szüleivel is meg kell ezt beszélni mégpedig normálisan vita nélkül(1x vita közben mondta neki h elmegyünk. a válasza: jólvan de akkor vissza adom az autót ,mert az még a banké, meg feladok mindent...)Mondom én 23 évesen akkor én már most adjak fel mindent egy ilyen család miatt? Nekem még tényleg a jövőmre kéne gondolni azt alapozni de így nem megy. Az annya hívottt hozzájuk lakni de csak most értettem meg mért. Hogy "levegyem a terhet a válláról, hogy az elkényeztetett lánya megkaphasson mégtöbb mindent!"

Köszi a válaszokat hasznosak voltak!

2010. dec. 27. 15:04
 7/7 Samedi válasza:

Ne menekülj el az üldöződ elől, hanem állj meg és fordulj szembe vele. Ki fog derülni ki az aki üldöz. Majd kérdezd meg tőle, hogy kicsoda (ha nem ismered fel) és kérdezd meg mit akar, miért akar megölni téged. El fogja mondani.

Ha valamelyik családtagodat látod, mint üldözőt, akkor a való életben vele kell rendezned a konfliktusokat. Ha ezt megteszed, ez az álom nem fog visszatérni többet.

2010. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!