Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apukám nagyon beteg, és ma...

Apukám nagyon beteg, és ma egész éjjel azt álmodtam, hogy nagyon szenved és meghalt! Ez vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

200 Km-re lakik tőlem, szóval még nem tudom mi lehet vele, többször tárcsáztam a számot, de az álom hatása alatt vagyok még és folyton csak bőgök! Nem akarom, hogy megijedjen Ő is! A másik, hogy tegnapelőtt 3 varjú szállt el a ház fölött ahol lakok, és csak úgy teljesen véletlen felnéztem, és az egyik ro.hadék 3-at károgott! Sehol máshol, csak fölöttem. Azóta félek a varjú jajveszékeléstől, mióta voltam Devecseren a katasztrófa helyszínén, és milliónyi varjú "halál" hangjától zengett a város. Amúgy ez a varjú dolog jelenthet valamit?

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 26. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A varjúk mindig midenütt kárognak! Apukáddal pedig azért álmodtál,mert tudod,hogy beteg,természetes,hogy akkor szenved. Nem tudod,hogy mi a betegsége,de gondolsz arra,hogy meg is halhat.

Ezek után ne csodálkozz,hogy ilyeneket álmodsz.

2011. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Félreértettél, tudom mi a baja, szívinfarktusa volt már kettő, és nagyon leépült. Ahogy írtam, hogy nem tudom mi lehet vele, azt arra értettem, hogy nem vele lakok, szóval ma nem tudtam leellenőrizni az állapotát, és féltem hogy éjszaka valami nagyobb baj volt! De előbb felhívtam Anyut, elmondtam neki az álmom, és mondta, hogy ne aggódjak, mert nem történt semmi komoly, bár nem is épül fel szegény! Mégegyszer köszönöm!
2011. máj. 26. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom apukádat.kívánom,hogy felépüljön. Azon ne csodálkozz,hogy fogsz majd még rosszakat álmodni felőle. Aggódsz érte,ezért természetesek az ilyen álmok.
2011. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. máj. 26. 07:17
 5/5 anonim válasza:
Ha álmodban meghal valaki az aztjelenti hogy sokáig fog élni :)
2011. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!