Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése ennek a furcsa...

Mi a jelentése ennek a furcsa álomnak? (NAGYON FONTOS! )

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel nagyon furcsa álmom volt, eléggé felzaklatott.


Az álomban egy nyári fesztiválon voltam, ahol a tömegben több ismerősömet is láttam, de én egy számomra ismeretlen lánnyal voltam, akit az álmomban mégis régi jó barátnőmnek hittem.


Vízparton voltunk, volt zene, italozás, jó idő - a barátnőmmel pedig egy sátor közepén feküdtünk ketten és beszélgettünk.


Egyszercsak belépett egy férfi a sátorba, és engem nagyon rossz érzés fogott el. (A férfit fejjel lefelé láttam az álomban!) Pár másodperc múlva géppisztolyt rántott és elkezdte lőni a tömeget. Sorra esett el mindenki vérbe fagyva, én viszont azon kaptam magam, hogy bár a férfi lába előtt vagyunk a barátnőmmel, minket nem bánt.


Becsuktuk a szemünket és onnantól kezdve a legnagyobb nyugalommal vártuk, hogy véget érjen a mészárlás - mert valamiért azt éreztük, hogy csak akkor élhetjük túl, ha nyugodtak maradunk.


Amikor abbamaradtak a lövések, kinyitottam a szemem, és mindenki halott volt. Rápillantottam a férfira, aki ekkor épp rám nézett és azonnal meglőtt engem is. Nem fájt, de véreztem. Véres lett a tenyerem.


A férfi egy szó nélkül elment, én pedig a gondolataimat összeszedve azt éreztem, azonnal haza kell mennem a szobámba. Nehezen cammogva sétáltam végig egy szürke mégis gazdag városrészen (nem ott, ahol valójában lakom!). Egyre több embert ismertem fel, akik szintén véresen sétáltak az utcán velem egy irányban, majd amikor a célhoz értem, megdöbbentem.


Egy hatalmas, nagy légterű, végtelen hosszúnak tűnő körkörös lépcső vezetett felfelé a szobámhoz - és amikor felnéztem, hogy megnézzem mennyit kell majd lépcsőznöm, megláttam két kábult ismerősömet, akik - bocsánat, de - a beleiket vitték a kezükben kábult állapotban.



Ezek után eléggé kétségbe vagyok esve, szóval megköszönném a segítséget!!!


2011. jan. 4. 05:22
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

elegge szornyu alom lehetett:S

de szerintem arra utalhat h egy baràtod megfog ugymond loni... vagy 1 ember sok baràtodat fogja megbàntani.. en erre gondolok.

2011. jan. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viccen kívül: Nem vacsoráztál sokat és/vagy túl későn valami nehezebb ételt?
2011. jan. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval nem értek egyet,ugyanis ez az egész nem a jövőt mondta el,mert az álomnak mindig belső,lelki magyarázata van,tehát azért álmodhattad ezt,mert valami dúl a lelkedben amire a közelmúltban elmélkedtél.

Elnézést a fura megfogalmazásért,tudnék erről még sokat írni de lassan mennem kell.Remélem segítettem valamennyire.

2011. jan. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagyis *amiről a közelmúltban elmélkedtél
2011. jan. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túl sok tévét nézel.
2011. jan. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat fórumozól
2011. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem is sokáig néztél tv-t ráadásul valami horror vagy rémisztőbb filmet és azért álmodtad ezt.

NIncs semmi jelentősége.

2011. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
esetleg történt veled valami megrázó a közelmultban esetleg régebben ami most tör ki belőled álom formájában? vagy lehet egy horrorfilmet láttál? amugy a rossz álmok nem jelentenek jót.. szóval ilyen hátsó magyarázata van... ha folyamatosan rosszat álmodsz az nagyon nemjó aztmodnják.... stressztől is lehet...
2011. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az álmoknak egyszerű magyarázata van csak rá kell jönni. A te álmodra két magyarázatot tudok.

1.Azt írtad amikor a férfi meglőtt azt nem érezted. Ez azt jelentheti hogy a jövőben találkozol valakive akinek hátsó szándéka lesz veled. De nem azért mert rosszat akra hanem mert magányos és szüksége van valakire. Álmodban azért nem ölt meg mert azt akarja hogy te légy a barátja. És em muszáj, hogy veled egykorú legyen sőt nem is biztos, hogy férfi.Figyelj oda a környezetetben lévő emberekre.


2.A múltban megsértettél egy olyan embert aki nagyra tart téged, és bosszút akar állni. Mégis nagyobb az irántad érzett szeretete mint gyűlölete amiért megbántottad és ezért nem fájt amikor meglőtt. Kérj azoktol elnézést akiket mgsértettél.


Ha ismét rosszat álmodsz írd csak meg megbróbálok segíteni. E-mail címem: tenessee@freemail.hu

2011. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem nézek horror filmeket, és nem ettem lefekvés előtt - az álmaimra is csak ritkán emlékszem...

DE köszönöm az utolsó választ!:)

2011. jan. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!