Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentése?

Van valami jelentése?

Figyelt kérdés

Ezt kb két hete álmodtam. Ha valaki meg tudná mondani, mit jelenhet, megköszönném, mert nagyon kíváncsi vagyok.

Barátkoztam egy 14 éves lánnyal. Fekete Klaudiának hívták. Franciaországban (Marseilles)laktak, de magyar volt.

Skandinávszőke rövid haja, babaarca és világoskék szeme volt. Álmomban őt látogattam meg.

Elmentünk egy helyre-nem tudom hová, sosem jártam még ott-ahol rengeteg szomorúfűzfa nőtt. Mindenütt, a parton, a vízben...

A füzes mellett kőlépcsők vezettek felfelé egy várhoz.

A lány állt a víz szélén, beszélt hozzám, és nevetett.

Álmomban volt Facebook-ja is (hát igen, 21. század...xD), Claudie Fekete néven.

A valóságban is rákerestem, de nem találtam meg. Nem ismerek ilyen nevű és/vagy kinézetű lányt.

Lehetséges, hogy létzik?

17/L


2011. okt. 2. 17:57
 1/9 anonim válasza:
Hát talán valami olyasmit jelent, hogy a valóságban is szeretnél találkozni egy ilyen lánnyal és vele beszélgetni. Én most hirtelen erre tudok gondolni.
2011. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Lehetséges, hogy igazad van..... :)
2011. okt. 2. 19:42
 3/9 Tom Benko ***** válasza:
Lehetséges, de ez semmit nem jelent.
2011. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki jut eszedbe az álomban látott lányról? Tudom, hogy nem igazi ismerősöddel álmodtál, de ki jut eszedbe róla?
2011. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát, miost hirtelen sajnos senki..... :/

Esetleg még gondolkodom rajta, hátha. :)

2011. okt. 3. 15:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

Anyukám egy érdekes oldaláról közelítette meg a dolgot, abból a feltételezésből kiindulva, az álmainkban látott személyek előző életeinkből is származhatnak.

Megkért,ha vissza tudok emlékenzni, írjam le neki, mit viselt a lány és hogy néztek ki a szobák, ha esetleg bent is voltunk valahol. Ebből talán megállapítható volna, mely században, hányas években járunk.

Az idő, mikor szerintem játszódott, hány évesek voltunk és az álom cselekményét hagyjam figyelmemn kívül.

Lehetséges volna az ilyen értelmezés is? (Mármint, hogy egy előző életben már találkoztunk..)

2011. okt. 3. 15:18
 7/9 anonim válasza:
50%
Vannak olyan álomfejtők, akik tényleg úgy gondolják, lehetséges, hogy az előző életedből látsz képeket. Az hogy Facebook stb, az bizonyosan kevered a mostani életeddel.
2011. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. okt. 5. 20:49
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
És ha csillagközi utazásról álmodom, akkor az előző életem a jövőben volt... Na, ne röhögtessetek már. Az álomfejtés nem több, mint humbug. Aki tudni akarja, mint jelentenek az álmai, menjen pszichológushoz, de ne lepődjön meg a következtetésein!
2011. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!