Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha az ember...

Mit jelent az, ha az ember azt álmodja, h. a lelke kiszáll a testébol? Ezt már háromszor álmodtam.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent.
2011. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok piát toltál az nap.
2011. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rudolf Steiner azt írja egyik könyvében, hogy alváskor a tudatunk (vagy lelkünk) egy része elhagyja a testünket, és egy másik dimenzióban kalandozik. Lehet, hogy ezt érzed, vagy bizonyos fokig tudatában vagy ennek.
2011. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia elméletileg fulladásod lehet éjjel vagy mikor alszol ezért ugymond szerintem klinikai halál álhat be száz ezred másodpercre nekem is szokott lenni és nem a piátol s légzésnél megfázáskor orrsövényeseknél ill szív panaszoknál nem érkezik túl sok oxigén az agyban ezért halucinácio lép fel ez a tudományos verzio amásik sok ember nem emlékezik mit álmodik ezért fel se foghatja igazán miröl van szó valójában viszont énis hiszek abban hogy lehetünk egy másik perifériában mielött meg ismertem a volt feleségemet soha fizikailag nem jártam ott elötte 300km -erre voltt az othonomtol és mikor mentünk hozzá tudtam mindent mi holvan a faluban kérdezte honnan tudom elmontam hogy álmomban már jártam itt nem hitte el de olyn pontossággal montam előre mitalálhato a lakásban hogy meg döbbent sokszor látok ismerös arcokat de nem merek oda menni mert nem tudom az álom ból való-e vagy tényleg ismerem az interneten vannak jos könyvek ingyenes megnézheted de értelmetlen remélem tudtam segíteni
2011. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy le kell allnod az lsd-rol
2011. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tisztelt HaToKor szerintem nem olvastad végig amit írtam elmondom lsdt soha nem szedtem vagy más pörgető szereket el lazítokat kérdést tettek fel segítséget kértek nem pedig lehuzást én is szeretem a humort de sajnos az amit írtál nem az viszont az humoros hogy belöve részegen válaszolsz ez az én véleményem de elnézést kérek ha meg sértettelek
2011. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!