Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fejtsétek meg, kivel van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejtsétek meg, kivel van itt a gáz? Két,30 körüli ember (F, L) háromszor randizik. Randik közt sms-ezés. Fiú részéről rengeteg erotikus utalás, "vágyom rád" stb, lány diszkrétebben válaszolgat.

Figyelt kérdés
Első randi beszélgetés kávézóban, majd mozi, harmadszorra egyikük lakása, ez a randi kölcsönösen erotikába fullad, van minden a behatoláson kívül. Fiú utána közli: ő úgy érzi, lány csak szexet akar, ő így már nem tud komoly kapcsolatot. Előzmény: már az első randira lakást javasolt, és szépen hárítottam, közölte, hogy ez egy teszt volt, tényleg komoly kapcsolatot akarok-e. Ki a hülye?
2011. jan. 9. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, a pasi csak Qrni akart egy jót, csak mivel a csaj nem felelt meg neki minden tekintetben, inkább rá hárítja a felelősséget, őt okolja.
2011. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem értelek . Vagy is valamilyen szinten igen, de férfi létemre mégsem. :D


Most , ha le is feküdtél volna a lánnyal, akkor is az neked is jó lett volna , meg neki is , és attól függetlenül , még nem biztos hogy nem szeretne komoly kapcsolatot.


Most akkor mondtad neki , hogy ne is találkozzatok többet? Ha így tettél elég "gyökér " voltál .


Most te még 3 hetet várnál és utánna feküdnél le vele, akkor gondolod , hogy komoly kapcsolat lenne?

2011. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, én a lány vagyok... Az zavar, hogy az ominózus majdnem-szexig én kételkedtem, ő mennyire akar komolyat, mikor végig nyomatta az erotikus utalásokat- mondjuk mikor e-mailt írt, abban komoly és normális volt. Erre ezek után ő vágja az arcomba, hogy én akarok csak szexet. Úgy érzem, ez a fickó éretlen, vagy nagyon szemát játékot játszott velem.
2011. jan. 9. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:

a csaj a hülye

azért mert ilyen fatökűvel szóbaállt

2011. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már akkor gyanakodnod kellett volna, mikor az első randin tesztelgetett. Ez a teszt a könnyen kaphatóságról szólt és te elbuktál. Ettől függetlenül furcsa a szituáció, inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.
2011. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

J válasza


Gondoltam hogy te a csaj vagy már a kérdésből is.

A pali hülye ráírod a veszteséglistára és kész.

A kapcsolat komolysága nem attol függ hányadik randin bujtok ágyba.

2011. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Internetes társkereső oldalon ismerkedtetek össze?


Mert ha igen, akkor lehet, hogy egyszerre több vasat tart a tűzben a fiúcska, és már éppen a következő "áldozatával" randizik. Csak szemét módon rád fogja, hogy te vagy a hibás. Ez a legkönnyebb. Felejtsd el!


Másik lehetséges megoldás: Miért nem mentetek el a dugásig? Ő elélvezett az "erotika közben"? Ha nem, akkor lehet, hogy impotens, vagy átmeneti teljesítmény-késnyszere van, és zavarba jön a behatolás előtt, mire lekókad neki. És emiatt fél a második ágyba bújástól. Ha ez az utóbbi a helyzet, és véletlenül szerelmesek vagytok egymásba, akkor az a megoldás, hogy az első 4-5 összebújáskor nem erőlteted a behatolást, csak más módon elégítitek ki egymást. Aztán utána, ha már megszoktátok egymás közelségét, minden menni fog simán!

2011. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!