Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a barátnőm azt...

Mit jelent ha a barátnőm azt álmodta rólam hogy állok a vasúti síneken és a vonat jön?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tehervonat volt és marhavagonok alkották a szerelvényt, másképp nem látom az összefüggést a kategóriával. :D
2009. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Valami munkával kapcsolatos dolog lehet. Lehet hogy panaszkodtál neki hogy nincs munkád és foglalkoztatta őt a kérdés. Tehát lehet hogy vmi új munkát kapsz. De az is lehet hogy nem rád vonatkozik hiszen te jelképezhetsz vki mást is az álmában. Gyakori például hogy vki azonos keresztnevűt jelképez. Tehát vki akinek ugyanaz a keresztneve mint neked kap új munkát. Sőt a munka se feltétlenül munkahely lehet vmi új feladat is.
2009. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy emlékszik arra, amit álmodott. Az álmoknak nincsen jelentésük.
2009. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
46%
Kérdezd meg, hogy számára mit jelent ez az álom, esetleg milyen érzések keringnek benne ezzel kapcsolatban. Mindenki számára mást jelent egy adott dolog, szerintem nem lehet egy "alternatívát" felállítani pl: ha ablakot kinyitsz álmodban, hideg időre lehet számítani.
2009. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak:Ha ezt most a szemembe mondtad volna,akkora sallert legyújtottam volna hogy nem élted volna túl.De mivel írtad,ezért élhetsz még...
2009. jan. 31. 10:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nyugtalan éjszakája volt.

Vagy a halálba kíván téged.

Esetleg azt, hogy ő már tudja, hogy öngyilkos leszel.

2009. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
69%
Jaj de kemény valaki. Egyébként az álmoknak semmi köze a valósághoz.
2009. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

szerintem sincs különösebb jelentősége...Van ki ha valamit álmodik akkor megvalósul vagy ilyesmi de az is ritka,épp azért ÁLMODSZ mert arról ÁLMODOZIK azt szeretné kívánni vagy csak egy rossz rémálom amkit nem szeretne soha megvalósítani!Ezért vannak álmok amik szépek mint a mesékbe vagy bármi ilyesmi és vannak RÉMálmok amik erről szólnak.És van aki megálmodja a napjait vagy elképzeli de ez is azért van mert aarra nagyon erősen koncentrált és az még talán megvalósítható dolog.Aki akar valakit/valamit az ha erősen rágondol akkor az övő is lehet.(persze nem mindig de előfordul az ilyen csak kivánni akarni kell)

De a leírtak látván ez nem fog megvalósulni max ha utál...de azt meg kétlem ha jó barátok vagytok! Csupán csak rémálom volt.! :)

2009. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

előző volnék:

--------------

persze vannak azok a babonák vagy mondások h ha valaki foggal vagy mivel álmodik az nem tudom mit csinál de ez szerintem nem jelent semmit. ez mind SZERINTEM!!!

üdw: ekkahbabah

2009. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ugye milyen kemény vagyok?Hehe...Egyébként köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 31. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!