Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álodtam holnap meg halok...

Azt álodtam holnap meg halok vonat balesetben ak ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt álodtam holnap meg halok vonat balesetben és holnap kivételesen vonatozok nert rosz akocsim ak ez igaz?
2011. aug. 31. 00:56
 1/6 anonim válasza:
Majd kiderül. Ha igaz volt, írd meg feltétlenül!
2011. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ja, 100% és a vonantot Stohl Buci fogja vezetni és közbe füvezik, és Sebestyén Balázs fog mellette ülni menyasszonyi ruhában, és először meg fog dobni a csokrával, majd a vonatban lekapcsolódnak e fények és hirtelen egy nagy fényességet fogsz látni megjelenik Szent Péter és olyan büdös szájszagod lesz, hogy inkább visszaküld az élők soraiba, úgyhogy semmi ok az aggodalomra

Ui: Ajánlom holnap reggel ne moss fogat!!!

(Amúgy nem hiszem, hogy jelentene az álmod valamit, max csak időváltozás lesz)

2011. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én évente minimum 1x megálmodom a halálom :D volt már lezuhanó lift, autóbaleset, gyilkosság :D de még itt vagyok, mint látod


22/L

2011. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megálmodtad? Akkor persze! Meghalsz, de ugye fájó az igazság

Ha azt álmodtad volna, hogy eltűnik a kék jobb zoknid az következne be! Minden amit megálmodsz úgy lesz!

2011. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x) ***** válasza:
Hát egyszerűen ne menj vonat közelébe könyörgöm...-.- xDD
2011. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy fogsz meghalni! Legalábbis nem az álmod miatt :)
2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!