Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire jó a tudatos álmodás?

Mire jó a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Lényegében már mindent kipróbáltam amit csak lehet, vezettem vonat a repülés alap:) láttam dupla csuklós Ikarus buszt és már tényleg mindent csináltam lehet ezzel kezdeni valamit vagy valahogyan "fejlődni" vagy csak hagyjam magam és élvezzem az egészet?
2011. jan. 17. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet? Érdekelne hogyan.
2011. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Én pont azt olvastam, hogy nem egészséges a tudatos álmodás. Hiszen az álmodás az amivel feldolgozzunk a napközben történt eseményeket, esetleg útmutatást kapunk arra, amit a tudatalattink nem ért, vagy dönteni nem tud. Vagy valami ilyesmi. Szóval szerintem sem lenne szabad tudatossá tenni az álmokat. Pedig biztos jó móka lehet.
2011. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak tudod az a "baj" hogy én 90%-ban kb így alszok:) amióta az eszemet tudom.Én azt olvastam, hogy annyiból jó,hogy ismeretlen emberekkel kell beszélni álmomban és akkor az a tudatalattimmal való kommunikálás amely sok problémát meg tud oldani de olyanokat is olvastam ,hogy ellehet hagyni a fizikai testet és belépni más síkokra de akkor meg onnan ragadhat valami betegség az emberre szóval most ilyen nagy káosz van bennem és nem tudom hogy most mi igaz mi nem:)Meg nem tudom elképzelni nagyon hogyan lehet nem tudatosan álmodni nekem ez olyan természetes:)
2011. jan. 17. 22:28
 4/7 anonim válasza:
Ja az a másik amiről beszélsz az az asztráltestben való utazás, amikor aaz ember kilép a testéből
2011. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kipróbálnám, hogy át tudok-e lépni a saját világomba, és ott nézegetni dolgokat, esetleg fizikai bizonyítékot hagyni, hogy ott jártál álmodban :D

Ez lényegében az asztrálutazás, de szerintem ugyan az, mint a tudatos álom, csak az álomban azt hiszed, hogy csak azon kereteken belül maradhatsz. :D


Nekem, sajnos, még csak egyszer sikerült, de akkor is csak egy-két percre! :'( Én is nagyon szeretném megcsinálni, de nem sikerül.

2011. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hu erről még nem hallottam és azt hogy kell? csak úgy átlépek mint 1 ajtón?
2011. febr. 23. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam, de nekem rögtön ez jutott eszembe, és a valódi világba képzeltem magam, ami egy pillanat alatt történt; csakhogy, éreztem, hogy az mégsem az én világom... úgyhogy, szerintem bonyolultabb annál, de egyelőre csak egy tudatos álmot kéne létrehoznom. :D
2011. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!