Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egészen pontosan mit lehet...

Egészen pontosan mit lehet elérni a tudatos álmodás segítségével?

Figyelt kérdés
Nem álmodási módszerekre vagyok kíváncsi, hanem hogy mire jó; milyen élményt ad, stb. Köszi!
2011. aug. 8. 12:26
 1/7 anonim válasza:

Az, hogyha pl. egy szép álmot álmodtál, élményekkel tele, és felébredtél időközben. Tudatosítva megálmodod a folytatását.

Mintha filmet néznél alvás közben:)

2011. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
am azt hogy írányitod az álmodat.
2011. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De jóóóó!

És milyen érzés? Érzed közben, hogy álmodsz? Vagy olyan, mintha ébren lennél?

2011. aug. 8. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

De jóóóó!

És milyen érzés? Érzed közben, hogy álmodsz? Vagy olyan, mintha ébren lennél?


Előző válaszoló vagyok.

Én még kezdő vagyok ezzen a téren :D

de ritkán volt :)

am tudsz gondolkodni az álmodban :)


volt olyan amikor értelmetlen dolog miatt tértem észhez az álmomban :)


am lehet gyakorolni is hogy jobban menjen :)

üsd be a googléba hogy:Tudatós álmodás vagy ted elé hogy gyakorlatt.


én is gyakoroltam :)

és volt eredménye :D

am olyan eredménye volt hogy ugy irányitottam a testem mint ha ébren lennék :D csak kis időig tarott sajnos :D



am de alapból megy kicsit :)

tudom hogy álmodom csak nem nyulok bele :D mindig emlékszem álmaimra :D


amikor láttom hogy rémálom kerekedik vagy épp nem lesz jó ha a vonat elkap például akkor azonal megprobálok felébredni van amikor bejön van amikor nem.

am mind1 :)


a rémálom ugyis nagyon ritka nálam :D

de nem nagyon ijedek meg az álomban se :D

azt álmodtam tegnap hogy valahol kirándultam és kigyókal volt tele a hely ,olyan félig nagyokal és nem ijedtem meg :D

volt szörnyes álmom is mégse ilyedtem nagyon meg :D nem is nézek horror filmeket :D

2011. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

am asszem a kityók nem mozogtak :D

volt olyan amikor farkasok között mászkáltam álmomban majd rám támadtak és rögtön helyszínt váltott az álom szerencsére :D

2011. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is nagyon sokszor volt, h tuttam irányítani:D

De nekem úgy, h mondjuk legutobb azt álmodtam,h egy fiú megkérdezi,h smárolunk e, én meg úgy is álmodom akkor mért is ne?:)

És én általában mindig fel tudok kelni ha rosszat vagy olyat álmodom ami nem tetszik.

2011. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 barbikalola válasza:

És mármint egy tudatos álmodás: Megteheted azt amit idáig nem pl. barátomhoz át megyek és tudok vele beszélni bulizni XD meg ilyenek annyira kíváncsí vagyok ma az asztrálutazást ki akarom próbálni de félek hogy az álmomba rossz történi stb.!

Barátom ki próbálta az öntudatos álmodást és ilyen sz..-ális álom volt mert már.... és egyszer jön hozá a fiú(való világ) És persze nem hopzzá ment barárjaihoz és egy kicsit halgatoztunk és mintha tudta volna hogy ezt ő álmodta pedig csak a barátom ment be az ő álmába így ez már mind kettejük álma volt!

Nah ha valaki nem értette írjon privit és elmesélem neki!

2011. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!