Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak, vajon mi a...

Ennek az álomnak, vajon mi a jelentése?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa..

Azt álmodtam, hogy apukám azt a hírt mondta el, hogy meghalt a volt szerelmem(fiú) És nagyon sírtam nekimentem a kerítésnek,(ez a mi udvarunkon történt, és téptem a hajam hogy ilyen nem létezik..:$) És borzasztóan zokogtam.

2 évig voltam belé szerelmes, aztán kimaradt úgy kb 4-5 és aztán megint belészerettem végülis elmúlt de majdnem minden nap gondolok rá és nem azért mert akarom hanem mert eszembe jut és úúgy..

Ám tavasz volt, annyira virágoztak a fák, hogy szinte belepték a kertet, a gyümölcsös kerti részüknél is belelógtak a cseresznye fa virágzó ágai és a föld is alig látszott a sok gyümölcstől és zöldségtől. a nap nem sütött, tiszta ég volt, pár felhővel...


16/L


2011. jan. 25. 17:25
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és ez ne tudom hogy fontos-e, de 100%-ban szép emlékeim vannak től.. *


És jelen pillanatban Boldog Párkapcsoaltban élek, lélektársak vagyunk a Párommal.

2011. jan. 25. 17:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs jelentése. Nekem is volt már, hogy azt álmodtam, családtagom, kutyám halt meg. Ő sajnos tényleg meg halt, el kellett altatni :'(
2011. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző. sajnálom.:(

a kérdezőnek pedig: szerintem mond el neki ,hogy szereted,mert lehet hogy az álmod akarja megváltoztatni a jövöt,és érted..:D

de nem tuti..:D de én elmondanám..

2011. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát köszi szépen

Visszatérve a témára. Ez tényleg jó ötlet lenne! Ha pedig visszautasít, magára vessen később, ha még is meggondolná magát!

2011. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de én nem szeretem! ez a lényeg, csak róla álmodtam, és le is írtam, hogy van kapcsoaltom. és csak is őt szeretem, és ha ő nem lenne én nem tudom hogy tudnék élni... :-S
2011. jan. 25. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentheti azt, hogy most kell elengedned teljesen. Azt írtad, hogy jól megvagy a jelenlegi pároddal, ez lehet a jel arra, hogy a másik fiúra már nincs szükséged.
2011. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az a pár sor a kérdésed végén az vmi petőfi vers ?
2011. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El kell engedned a srácot. Meghalt, nem létezik. A világ nélküle is megy tovább, sőt sokkal gyümölcsözőbb így a tavasz.

Ha már boldog párkapcsolatban élsz, légy ahhoz is felnőtt, hogy nem akarsz egyszerre két pasit, csak azért mert vele is olyan jóó volt, de ez a másik olyan jóóó, de a régi is jóóó volt. Fogadd el, hogy annak a kapcsolatnak vége szakadt. Az álmodban ezt már feldolgoztad, ill. ez az eszményi állapot tükröződik. Tegyél érte.

2011. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Többek között kedves utolsónak írom, hogy nem olvasta el jól a kérdésem alatti szövegeket....


Nem gondolok a volt szerelmemre(nem az exem .. hanem csak a VOLT szerelmem...) És nem azért gondolok r, mert érdekel, hanem csak egyszerűen eszembe jut, és kész. ez ellen nem tudok mit tenni ! :-S:-/: )

De azért köszönöm.. : $

2011. jan. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!