Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ért valaki az álomfejtéshez...

Ért valaki az álomfejtéshez itt?! Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Ma éjjel álmomban,a férjem meghalt.

Ő otthon volt,én nem.A panelházat ahol lakunk ellepte valami sár és mindenki meghalt.

Kerestem mint egy őrült de nem tudtam felmenni az emeletre a sár miatt,mikor valaki jött és azt mondta hogy látta ahogy meghalt a férjem.

Én nem adtam fel és megakartam keresni,de sehova sem jutottam fel a sár miatt.

Nagyon elvoltam keseredve,felsem bírtam fogni annyira valóságos volt az egész.

A végén egyszercsak ott volt a férjem,fürdőnadrágba és rám mosolygott,akkor meg elsem hittem hogy tényleg túlélte...és akkor felébresztett a kisfiam:-)

Annyira valóságos álom volt,annyira örültem hogy felébredtem!!!!

Nagyon szeretem a férjem de most még erősebb ez az érzés!!

Szerintetek mit jelenthet ez?


2011. febr. 2. 08:26
 1/5 csaby71 válasza:
100%

Sajnos rossz előjelek: férjjel álmodni=szerencsétlenség

Sár=betegség

Vigyázzatok egymásra!!!

2011. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az álomból az következik, h küzdened kell a férjedért, talán más nők miatt (ez közel sem azt jelenti, h megcsal, csak nem árt óvatosnak lenni), vagy h kiegyensúlyozott legyen a karrierjében, az életben, de az álmod azt sugallta, hogyha mindent megteszel érte, és még a legkilátástalanabb helyzetekben sem adod fel, ak minden rendben lesz ;)
2011. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami közétek áll,nehezíti az előrejutásod is, a férjed beteg lest,vagy egyéb gondok.De kitartásotoknak köszönhetően minden jól fog végződni.Lehet, hogy nagyobbnak gondolod a problémát,mint amilyen valójában.
2011. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind hablagy elöttem.


Mivel irod is hogy a férjedet nagyon szereted, és negatív volt az álom, vagy is tényleg féltetted a haláltól így a te erös kötödésed tükrözödik ki, félsz hogy elveszíted öt. Most az utobbi hónapokban rengeteget beszéltek az iszap tragédiáról, így nem csoda hogy álmodban vissza jött. egy félelem hogy ez veletek is megtörténhet, de mivel nagyon is akarod a férjedet így nagyon örültél neki hogy ott van.

2011. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
www.ezo.hu oldalon nézd meg az álomfejtésben.
2011. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!