Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom, hogy hullana...

R. Zita kérdése:

Visszatérő álmom, hogy hullanak a fogaim. Mit jelenthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már gyerekkorom óta, kb. 15éve vannak álmaim, mindig ugyanaz a lényege. A fogaim hullanak ki álmaimban, de sosem jár fájdalommal, csak észreveszem, hogy lazák és kilökdösöm a nyelvemmel, majd kiköpködöm. Ilyenkor mindig olyan érzésem van, hogy honnan van ennyi fog a számban,mert olyan sok hullik ki. Közben persze "rosszul" vagyok, hogy mi lesz most velem ilyen fiatalon fogak nélkül. Azt tudom, hogy általában a halállal hozzák összefüggésbe, de szerencsére sosem halt meg senki és nincs is annyi ember a Földön, ahány fogam nekem már kiesett. :) Szerintetek?
2011. febr. 2. 13:58
 1/8 anonim válasza:

szia!

én is sokat álmodom azt h kiesnek a fogaim.

ha jól tudom, rosszat jelent. talán betegséget.

2011. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Fog. Fogat enni: halál. Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.

Az 1756-os könyv szerint: fogadat szádból kiszedni: siralom. Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés. Fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez. Fogaid ha összenőnek: tévelygés, visszavonás. Rothadt fog, ha kihull: jó. Fejér fog, aranyos fog: jó. Fog (viaszból): szörnyű halál. Fog fehérónból: kisebbség. Üveges fog: halál. Ezüstfog: gazdagság. Fogaid, ha másodszor nőnek: jó. Fogaidat tisztítani: nagy ártalom. Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála. Fogaid nyelveddel kitolni: dolgaidnak jó vége.


Ezt találtam az álmoskönyvben :)

Amúgy ám lehet, h ez segít, de a legjobb, ha te próbálod meg megfejteni, h mit jelent. Legtöbbször ott a megoldás az orrod előtt :):)

2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor most szépen felejtsd el a fentieket! Én is sűrűn álmodok ilyet, egész kiskorom óta, szépen kihalt volna a családom, ha ez halált, vagy betegséget jelentene.


A tudomásom szerint a legtöbbször ilyesmiket jelent: félelem, bizonytalanság, energiahiány, szégyenérzet, önbizalomhiány, aggódás.

2011. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is álmodtam sokszor , (de már rég volt) ha foghulásról álmodtam , akkor sok maréknyi fogat ejetem ki a számból.
2011. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármint alkalmanknt , sok maréknyi fog hullott.
2011. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze a halálhoz a fognak,ezt ne hidd el!

Ha rossz fogakat láttál,akkor valaki megakar téveszteni,be akar csapni ,tehát valószínűleg hazugság lesz mostanában körülötted.

A fájó fog anyagi kiadás,ami váratlan.Mivel nálad fájdalom nélkül esnek ki a fogak,szerintem pletykára és hazugságra számíts.(ne így legyen!)

Ha a fogak az álomban szépek és fehérek,az mindig jót jelent,pl. lesz valaki,aki jó tanácsokat mond majd és érdemes lesz odafigyelned rá.A vérző fog csalódást jelent,általában szerelmit.

2011. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a halálos dolog az szerencsére egyszer sem jött be, majd ezentúl odafigyelek mi történik a következő napokon,miután ezt álmodom. :)
2011. febr. 9. 07:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet szerintem: Vagy sokszor jártál/jársz fogorvoshoz, mert muszáj (pl sok a rossz fogad és be kell tömni), vagy valóban jelezhet előre súlyos betegséget, illetve kialakulásának veszélyét. Én a helyedben odafigyelnék, mit eszek, ételallergia tesztet csináltatnék, és félévente, de legalább évente (ami egyébként az orvosnak is [elvileg] elő van írva) kérnék egy vérképet, de részleteset!! Átgondolnám az eddigi tüneteket, ha volt valamilyen betegségem (nyirokcsomó gyulladástól kezdve a nátháig mindent)..meggyőződnék arról, hogy egy kisebb súlyú betegséget rendesen kifeküdtem-e, hogy ne legyenek szövődmények...
2011. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!