Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodban öltél már meg valakit...

Álmodban öltél már meg valakit? Csak puszta kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés
Csak puszta kíváncsiságból kérdezem.
2011. febr. 3. 22:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen.Azthiszem talán csak egyszer,egy lányt aki nem hagyott békén,én meg megelégeltem és kinyírtam,aztán ráeszméltem a tettemre de akkor már késő volt,mert a suliban mindenki gonoszul nézett rám és behivattak az igazgatóiba..:D
2011. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
persze, már nagyon sokszor.
2011. febr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon érdekes kérdés és válaszok. Én mindig mentettem álmomban. Vízbe fuldoklókat, legtöbbször a saját gyerekeimet. És engem öltek meg sokszor vagy üldöztek. De én sosem öltem még még állatot sem álmomban.
2011. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
ja de sajnos elobe nem halt meg
2011. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Deus88 ***** válasza:

Rengetegszer álmodom arról hogy megölök valakit, itt nem kifejezetten egy ismert emberre gondolok hanem akit esetleg csak az utcán láttam egy pillanatra. És általában nem csak eggyet hanem többet kifejezetten embertelen és durva módon.

De ilyen az emberi agy elég hülyeségeket képes kitalálni álom közbe. :D

2011. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
A férjemet:S
2011. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Uhh, én többet nem merek emberek közé menni, potenciális gyilkosokkal vagyok körülvéve. 30 emberből 1 olyan van csak aki nem álmodott ilyet, ez nagyon durva, most megrendült a bizalmam az emberekben. Csak én nem szoktam ilyen borzalmakat álmodni? :D
2011. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Igen.A volt főnökeimet...Az eggyiket álmomban ütöttem-vertem azzal ami a kezembe került,addig amíg hangot adott ki..(Gondolom a több éves megalázás következménye)...Arra ébredtem,hogy bokszolok a levegőbe...
2011. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem öltem meg senkit álmomban, de sokat elvertem, mint a lovat. Viszont egyszer azt álmodtam, hogy az utcán sétálok, mellém lép egy krapek és pisztollyal kétszer fejbelő. Napokig a hatása alatt voltam és a mai napig rettegek ettől az álomtól.
2011. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Igen öltem már meg álmomban állatot, a saját kutyámat is megöltem egyszer. Megöltem a szüleimet, mert valami zombiféleségek voltak és meg kellett tennem, hogy életben maradjak, és egyszer megöltem álmomban az első barátom anyját (akit a valóságban még nem láttam soha). Kb ennyi. De lehet, hogy van még pár élőlény, ember, akit megöltem, csak nem emlékszem rá.
2011. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!