Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból kérdezem: Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból kérdezem: Mit gondoltok mennyire működhet egy férfias nő és egy nőies férfi között egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 15:34
 1/7 Cliff Barnes ***** válasza:
86%
Dugni attól még tudnak.
2011. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Működhet.

De nagyon torz dolog lesz belőle.

Nekem van ilyen ismerősöm, egy srác, nagyon nőies volt mindig, szerintem biszexuális, sértés nélkül mondom, mert kedvelem őt.

Most lett barátnője, a nő olyan, mint egy férfi, idősebb is nála.

Borzalmasan néznek ki együtt.

Mint anya és a kisfia.

A nő a férfi, a férfi meg a nő.

Ez lehet egy megegyezésen alapuló szereposztás, de soha nem lehet egészséges, mert egy férfi akkor is férfi, ha a feje tetejére áll is. Ahogy egy nagyon férfias nő is csak egy karikatúra.

Szóval én azt láttam, hogy működik-működik, de nagyon torz az egész.

2011. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól. mert pont kompenzálják 1mást
2011. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

ma 15:39


És most képzeld el, hogy ezeknek legy egy gyereke.

Szegény gyerek milyen mintát fog látni?

2011. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Szüleim ilyenek, szörnyű ..Mármint nem ilyenek,de inkább egyenrangúak,nincs meg a férfi fölénye,és engem ez idegesít.Sosem szeretnék ilyen kapcsolatot:P
2011. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
egyetértek az utolsóval!
2011. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Ti mind hülyék vagytok, már bocsi... Miért baj az egyenrangúság? Középkorba vágytok? -.- Amúgy pedig képzeljétek, én egy lányos külsejű lány vagyok (sajnos), de úgy születtem, hogy a szervezetem több férfihormont termel, ezáltal napról napra fiúsabb leszek alapból, a testem meg kb. egy 12 éves kislányénak felel meg meztelen. Tehetek én róla? Miért kell sztereotipizálni? Az ilyen embereknek van épp elég bajuk... Még, hogy milyen gyerekeim lesznek... Bocsi, én megtanítom nekik, hogy ne ítéljenek külső alapján, és senkit se bántsanak a betegsége miatt, mint ahogy azt velem tették a "nagy normálisok". És hormonokat sem akarok beszedni, aki szeret, az szeressen így vagy nyaljon sót. Ugyanolyan értékes emberek vagyunk, mint Ti, és nehogy már mi szégyelljük magunkat, csak, mert így születtünk. És nem érdekel, ki hogy pontoz le, unom, hogy idehaza az embereknek jobb dolga sincs, mint más emberek bántása... Sokszor kívánom is nekik, hogy legalább egy napomat éljék át, és majd utána alkossanak véleményt. Nem én választottam ezt az utat, és úgy vélem, senkire nem is tartozik, hogy én miként és hogyan élem az életem. A kérdésre a válasz: igen, működhet... Én is el vagyok fogadva a párom által, bár a mi esetünk más. De az is egy érdekesség, hogy pl.: a hirsutizmusom miatt is csak a lányok bántottak, fiúk SOHA, MÉG EGYSZER SEM. Csoda, ha lány létemre gyűlölöm a női nemet, olyan 90%-ban?
2013. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!