Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon sokszor álmodok ilyenek...

Nagyon sokszor álmodok ilyeneket. Ez jelenthez valamit? És ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés

Szóval...

Sokszor álmodom azt, hogy kisbabákra vigyázok.. Vagy sétálok kisgyerekkel a kezemben.. Vagy dédelgetek és puszilgatok egy gügyögő kisbabát.. De legtöbbször azt álmodom, hogy terhes vagyok...

Legutoljára tegnap álmodtam azt.. Nagy hasam volt.. gondolom az utolsó hónapokban lehettem.. A kisbaba erőteljesen rugdosott.. De boldog voltam... Egész végig a hasamat simogattam, és kitapogattam a térdét, amivel nekidőlt a hasfalamnak. Egyszerűen leírhatatlanul csodálatos érzés volt... Aztán amikor felkeltem, automatikus a hasamhoz nyúltam: meg akartam simogatni a kisbabát... De nem volt ott a nagy has.. :( Annyira rosszul éreztem utána magamar.. Egész nap arra az álomra tudok csak gondolni..

Egyszer azt álmodtam, hogy itthon voltam, (terhes voltam) és megkezdődtek a fájások.. a Hugom (két évvel fiatalabb) bevitt engem autóval kórházba... Megszültem a kisbabát, és belerakták a kezembe.. cirógattam.. aztán egyszercsak bejött az orvos, és azt mondta, hogy "Letelt az idő, ideje elbúcsúzni!" aztán kitessékelt a gyerekemmel együtt a folyosóra.. Egy nővér elkísért egy fekete hajú nőhöz, aki elvette tőlem a kisbabámat.. :( és nem adta vissza.. azt mondta, hogy mostantól az övé.. :( Én persze ott elkezdtem sírni.. és arra keltem fel, hogy bőgök.. :(

Nemtudom, hogy miért álmodom mindig ezeket.. :$

Kérlek, segítsetek! :)


15L


2011. febr. 16. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes.Sztem konkrét álomfejtést senki nem utd neked adni.esteleg te magadnak.Ez egy nagyon egyéni terület.Nincs olyan h kisbabával álmodtam pl na ez akkor ezt és ezt jelenti.

Az álmok a tudatalattiból jönnek ami sokfélét jelenthet.Ritka esetekben akár jelentheti a múltad(egy előző életed emlékeit)vagy akár a jövőt is.

2011. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekkel álmodni, minden álmoskönyv szerint, általában szerencse. Gyermekágyasság: veszteség a gazdaságban. Játszó gyerek:nagy öröm.

A lipcsei álmoskönyv szerint:kisgyerek:veszekedés jele. Gvadányi Márton szerint: sok kisgyerek: sok gond.

2011. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen csak annyit jelent, hogy tombolnak benned a hormonok, és most kezdenek nálad bekapcsolni a "női dolgok". Én a te korodban ha ilyet álmodtam az rémálom volt, volt hogy sírva keltem fel, mert "úristen, gyerekem lesz". Most 19 éves vagyok, és kb fél éve "kapcsolt be" nálam ez az anyáskodós dolog, egyre inkább vágyok egy babára (szülni még mindig nem akarok, csak barátkozom egy gyerek gondolatával), azóta már csak szép álmaim vannak a csecsemőkről:)
2011. febr. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Bébiszitternek kell menj valahová és akkor majd elmulik az álmod,akkor jön egy másik álomkór,végy be egy nyugit.
2011. febr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


01:46 - Ebben lehet valami, mert legszivesebben 24-25 éves lennék, hogy lehessen gyerekem már véégre.. :$

Köszönöm még egyszer! :)

2011. febr. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!