Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért rendesek velem az...

Miért rendesek velem az ellenségek álmomban?

Figyelt kérdés
Többször álmodom, hogy üldöznek, és csak később derül ki, hogy rendesek. Egyszer álmomban már javában rugdostam egy lányt, pedig kiderült hogy nem is akart bántani
2011. febr. 21. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is volt már hasonló, érdekes. Lehet, hogy a lelkünk mélyén szeretnénk, hogy szeressenek, viszont az eszünk mást diktál.
2011. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az eleséggel szembeni legnagyobb fegyver a szeretet...most erről ez jutott eszembe
2011. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
LOL
2011. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"már javában rugdostam egy lányt, pedig kiderült hogy nem is akart bántani"


Még jó hogy csak álom volt.


Ezért nem szabad az álmoknak jelentést tulajdonítani.

2011. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ellenségeinket is szeretni kell, (már Jézus is megmondta) sőt, hálásnak kell lenni, feléjük, ( Colin C. Tipping mondja) mert ők felvállalják azt a hálátlan szerepet, hogy ellenségként viselkednek felénk. Nekünk az ellenségeskedés által tanulnunk kell, és magunkat csiszolni, jobbá tenni. Mivelhogy az ellenség megadja nekünk ezt a lehetőséget, ezért hálával kell godnolnunk rá. Valószínüleg álmodban a lelked tudta ezt, vagy a lelked ezt akarta a tudtodra adni.
2011. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok verekedős, az osztályban volt egy fiú, aki utált. Én nem éreztem ellenségeskedést iránta, csak vártam, hogy jöjjön meg az esze. De aztán egyik napról a másikra tök rendes lett, legalábbis már nem húzódik el
2011. febr. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!