Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti meg engednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők ti meg engednétek, hogy a lányotoknál aludjon a barátja? (7 hónapja vannak együtt, a lányom 16 éves a barátja meg 18, nagyon jól ki jönnek egymással, meg mi is vele, ugyan ez a fiú szüleivel a lányommal nagyon rendesek!

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 00:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Igen:)
2011. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

az én nővérem a barátjával eggyüt alszik,igaz ebből már házasság lesz és pap növendék a barátja

(ha valakinek beugrik hogy hoppá papnak nincs felesége az a római papoknál van,ő görög katolikus pap lesz nekik lehet)

2011. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Te most a szülő vagy és ez a véleményed vagy a fiú?

Ha a szülő vagy és ilyen a véleményed akkor engedd.

2011. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 szamóca.. ***** válasza:
88%
persze. ha dugni akarnak nem kell ahhoz egymásnál aludni. és mennyivel lenne jobb egy bokorban, az erdő szélén?
2011. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Darkey ***** válasza:
96%

Nekem lányom lenne:D 1hónap után engedném...:D


amúgy még régebben volt bnőm, 19voltam, ő 15. És nálam aludt mindig:) nemvolt semmi gond sose! Mindig védekeztünk is:)

2011. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
46%

Igen, de mondd meg neki, hogy szeretkezni még talán korai lenne.

Csak az a gond, hogy ha előszörre ezt meg is állják, az együtt alvás után 1 hónapon belül lesz ott más is.

2011. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem engedd meg neki, 7 hónapos kapcsolat ilyen korban szerintem azt jelenti, hogy mindketten érettebbek az átlagnál.

Ha szeretkezni szeretnének, ígyis-úgyis meg fogják tenni. Ha csak egyelőre együttaludni, az is teljesen elképzelhető (tapasztalat, lejjebb kifejtve).

Ha engeded az együttalvást, és lefekszenek egymással, akkor elég nagy az esélye annak, hogy a lányod veled osztja majd meg elsőként, ami eléggé meghatározza a kapcsolatotok jövőjét! Ha te nem akarod, hogy megtegyék, de megteszik, ne érezd,hogy ez miattad történt, mert ahogy mondtam, ha ők meg akarják tenni, megteszik a szülők engedélye nélkül is!

Ha nem engeded az együttalvást, a lányod lehet, hogy eltávolodik tőled, akár szexelni akart, akár tényleg csak együttaludni.

Én többek között emiatt nem vagyok már jó kapcsolatban a szüleimmel, mert sosem engedték, hogy együtt aludjunk, sosem oszthattam meg velük, hogy épp mi történik a kapcsolatunkban, mert túlságosan féltettek és korlátozni akartak. Pedig én 17 voltam amikor először együtt akartam aludni a barátommal (3 hónap együttjárás, 3 év barátság után), és tényleg kezdetben csak aludni.. Kéthetente 1x együtt is aludtunk a szüleim tudta nélkül, és csak 5 hónappal később feküdtünk le..

20/L

2011. nov. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Én megengedném nekik. Osztom a többiek véleményét, inkább otthon történjen meg ágyban, párnák közt, mint egy diszkó vécéjében... Előtte érdemes beszélgetned a lányoddal, a fogamzásgátlás lehetőségeiről.

(Ismerős anyuka mindent megbeszélt az akkor 16 éves lányával, még azelőtt elkezdte szedni a lány a fogamzásgátlót, hogy megtörtént volna az első. Ők egy nagyon szép 4 éves szerelem után szakítottak.)

2011. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

én azzal a feltétellel engedném, hogy legyen náluk gumi. onnantól kezdve rájuk kell zárni éjszakára az ajtót azt' csókolom.

ha belegondolsz a két család kedveli egymást. szóval baj nem lesz. csak védekezzenek. és kultúrált helyen szerelmeskedjenek.

L/19

2011. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is megengedném valószínűleg, teljesen egyetértek a korábbi véleményekkel. Szerintem is megteszik ha akarják, akkor is ha a szülő nem akarja. Különben meg lehet hogy tényleg csak aludni szeretnének.
2011. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!