Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha megálmodom...

Mit jelent, ha megálmodom valaki halálát?

Figyelt kérdés
Illetve nem is halált csak halálos betegséget (csontrák) vagy sérülést (lövések). Eddig kétszer álmodtam ilyet, egyszer 3 éve, egyszer pedig úgy 2 hete. Mindkét alkalommal nagyon élethű volt, és utána napokig ott volt a szorító érzés a gyomromban, hogy mi van, ha valóra válik. :S
2011. febr. 23. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogyha valakinek megálmodják a halálát akkor az illető sokáig fog élni! (akinek a halálát álmodtad)
2011. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm! Ez jó hír, mert az egyik az unokatesóm volt, a másik az édesapám. Megnyugodtam, köszi a választ. :))
2011. febr. 23. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Álmodban a lelked kilép a tested börtönéből, és az asztrálvilágban kalandozik, halandó ésszel nehéz emlékezni és pontosan felfogni hogy mit is csináltál ott. Semmit nem jelent, felesleges jelentéseket párosítani az álmokhoz, mivel van rá ezer féle magyarázat, de egyik sem bizonyítható, így érdektelen ezzel foglalkozni.
2011. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van aki hisz benne, valaki nem. Én nem vagyok babonás vagy ilyesmi, de családtagot ilyen állapotban látni - még ha csak álomban is - nagyon megrázó volt. Azért köszi a választ. :)
2011. febr. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!