Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eléggé különös ez az álom....

Eléggé különös ez az álom. Miért lehet ez? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy barátom akit nagyon szerettem nem jártunk sokáig mind1. egy hete h szakított velem azóta vele álmodok minden éjszaka... mindig mást. PL: vissza jön hozzám és bocsánatot kér és megint járunk. máskor meg csak kihasznál és a képembe röhög. de mindig ő van benne az álmomba. mit jelenthet? már kezdek kijózanodni belőle. de nem értem h miért álmodom 90-ba mindig azt h vissza akar szerezni és sikerül is neki... :S köszi a válaszokat előre is :D parasztok kíméljenek köszi :D


2011. febr. 27. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért álmodod ezt, mert foglalkoztat nagyon tudat alatt, és szeretnéd ha újra járnátok. Ennyi!
2011. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretném... más valaki véleménye?
2011. febr. 27. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért mert ezen gondolkozol éjszaka.

Azért mert a tudatalattidban szeretnéd ha bocsánatot kérne.

Azért mert még nem emésztetted meg..

Sok oka lehet.

2011. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) ♥
2011. febr. 28. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A visszatérő álmok oka mindíg egy elfolytott félelem egy érzelem, nekem is volt...féltem hogy elveszítek valamit, elsírtam magam az illető előtt megmondtam neki hogy ettől félek...és az álmok eltüntek pedíg már két hete minden nap folyamatosan ilyesmi volt...
2012. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!