Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől álmodok ilyeneket?...

Mitől álmodok ilyeneket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran álmodom olyat, h oda vagyok láncolva valamihez,(falhoz, sziklához, stb.)és hiába rángatom a láncaimat, nem tudok kiszabadulni. Általában álló helyzetben, a bilincsek a csuklómnál, a vállaim magasságában vannak. Üres teremben, vagy tengerparton látom magam. Nincs velem senki, csak valamiért menekülni akarok, de nem tudom, h miért. Sikoltozni csak néha szoktam. (mármint álmomban) Félelmet nem érzek, és nem tartom rémálomnak... Ennek valami mély lelki oka lehet? Vagy csak egy sima álom, amivel nem kell törődni? Mazochista hajlamaim nincsenek, és nem is voltak... Válaszaitokat előre is köszönöm...
2011. márc. 11. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem törődnék vele a helyedben,régen nekem is volt egy visszatérő álmom,csak zuhantam le valahonnan,hogy honnan ugrottam le,meg hova érkeztem volna azt nem tudtam meg mert mindíg felébredtem.Szörnyű 1álom volt ez is,de nem foglalkoztam vele,már több éve nem álmodtam erről,szerencsére.Biztos nálad is el fog múlni,de hogy van-e vmi jelentőség ennek az álmodnak sajnos azt nem tudom.

23F

2011. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer rájössz álmodban, hogy ez csak álom, akkor viszont tuti ki tudsz szabadulni ;-)
2011. márc. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!