Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Nemrég meghalt egy barátom aki nagyon fontos volt nekem Halála előtt (nem tudhatta h meghal) megkért többször h taljunk, és mondta hogy szomorú is h nem akarom látni, de kinevettem mert nem így volt. Én őt nagyon szerettem. Mióta meghalt, állandóan azt álmodom hogy vele vagyok meg összejövünk, meg h azt mondja szeret, meg h tök jó vele:( Egymás utáni éjszakákon álmodom és ha felkelek az álom folytetódik..és a végén már szeretkezünk is.Nemtom mire vélni ezt az álmot
2011. márc. 17. 12:11
 1/3 anonim válasza:
nyilván szeretnél vele találkozni, csak ugyebár sajnos ez nem lehetséges:(
2011. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egész egyszerűen, ahogy az előbb is elhangozz, szeretnél vele találkozni.. talán lelkiismeret furdalásod van, mert itt említed h nem akartál vele találkozni. lehet h miután meghalt, akkor jöttél rá, h "?jobban meg kellett volna becsülnöd?"
2011. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos igen :( most jöttem rá mennyire is fontos volt ő nekem :(((
2011. márc. 20. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!