Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom, még is átmegy valóságba...

Álom, még is átmegy valóságba ( öntudat) hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy nekem visszatérő a dolog anno 3 éve pszichologus-hoz kellett járnom mert nem tudtam aludni. A lényeg az h álmodok valamit de az nem hagy a valóságban sem békén szóval mikor felkelek belőle ugyanúgy érzem mintha még álom lenne és csak rosszabb.. tudom hol vagyok mit csinálok csak az álom olyan mint a valóság. És kínoz nem tudok aludni semmi.. valami megoldás ?:S
2011. márc. 17. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt egy ilyen élményem, pár éve. nagyon rossz volt. nekem csak percekig tartott de tényleg ott ültem az ágyamon és kerestem egy adott személyt és nem voltam benne biztos hogy most álmodtam vagy az a személy valós csak épp nincs ott velem... egyszerűen rémes érzés volt, mintha nem tudnám azt sem ki vagyok...szerencsére csak egyszer fordult elő..
2011. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ugyanígy érez egy skizofrén?
2011. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mielőbb! Csak a biztonság kedvéért.
2011. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ezzel a problémával foglalkozik egy 1984-es film is.

sokan leszólják, mondván gagyi, ijesztgetős tinihorror.

film címe: Rémálom az Elm utcában

film eredeti címe: A Nightmare On Elm Street

rendezte: Wes Craven

főszereplők: Heather Langenkamp, Robert Englund, Johnny Depp

1984

2011. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a valóság-álom-tudatos-tudatalatti határainak egybemosódásával foglalkozik az alábbi film is

film címe: Hellraiser 2

film eredeti címe: Hellbound - Hellraiser II

rendezte: Tony Randel

főszereplők: Clare Higgins, Ashley Laurence, Kenneth Cranham

1988

2011. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az információkat.. de elég durva és fojamatosan ez van :S Orvos nem fog ezzel foglalkozni. De hihetetlen h ez visszajött.. mi lehet az oka ?:S valaki nem tudja ? Ismerem a filmeket.. igen de nem jövök rá h mi váltja ki.
2011. márc. 18. 22:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Skrizofén kétlem h lennék..
2011. márc. 18. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed, akkor kezdj el mereven bámulni valamit, és ha tényleg álom, akkor a szemfixáció miatt felébredsz.
2011. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom, kösz
2011. márc. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!