Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elképzelhető, hogy az álom...

Elképzelhető, hogy az álom figyelmeztetni vagy elmondani, akar valamit?

Figyelt kérdés
Figyelek az álmokra, és én sok álomban legtöbbször jelentést, illetve jövőt látok.
2011. ápr. 2. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy az iskola mellett volt egy ilyen kis házikó. És bementem oda, és ott volt egy tanári asztal, és mögötte ült az egyik tanárom... És odaadott a kezembe egy papírt és odavolt írva a papírra, hogy 10. és mellé volt írva egy 1-es. 10.-ben megbuktam matekból. És a tanárom pedig a matek tanár volt az álmomban.

Tehát igen vannak figyelmeztető álmok.)

2011. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy megmondanának bármit is előre. azokról a dolgokról álmodsz, amik sokat foglalkoztatnak. csak a star warsban mondják meg az álmok a jövőt. de ott is beszopják miatta:D
2011. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az álmok a tudatalattidból jönnek, így nagyon fontos dolgokat mondhat el, igen. Főleg önismereti kérdésekben segíthetnek sokat, mert elárulják a félelmeidet és a vágyaidat. A jövőt annyiban jelentheti negatív és pozitív értelemben is az álom, hogy ha pl egy pozitív dolgot álmodsz és hiszel benne, hogy meg fog történni, az sokat segít abban, hogy valóban be is következzen, Viszont ugyanez igaz a negatív dolgokra is, azokból is könnyen önmagát beteljesítő jóslat vállhat, ezért azokat figyelmeztetésnek kell tekintened.

Továbbá az álmok egy része a megtörtént eseményeket dolgozza fel, én pl utoljára azt álmodtam, hogy a semmit fénymásoltam le jó sokszor a3-as papírra a könyvtárban, amíg teljesen elfogyott a pénzem. (a múltkor váletlenül a3-asra fénymásoltam a4 helyett és tök ideges lettem, amikor megláttam)

2011. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 3. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Jövõ

Csírája álmunkban lehet. Ha úgy érezzük, valamely álomrészlet jövõnkre vonatkozik, legyünk óvatosak, mert lehet, hogy csak vágyainkat tükrözi.

2011. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy Közlekedési ismeretekből engem hív ki a tanár felelni,aztán rávágtam,hogy beírhatja az 1-est. Óra előtt neki álltam tanulni, hátha tényleg felelni fogok. Mikor mondta,hogy felelés lesz, nálam nyílt ki a napló és feleltem 2-esre. Még jó,hogy megálmodtam,mert 1-es lett volna XD.
2011. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!