Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet ez a félelem és...

Mitől lehet ez a félelem és felriadás?

Figyelt kérdés

Ma éjjel mikor aludtam, egyszer csak felriadtam sikítva, mire magamhoz eszméltem, hogy mit is csinálok, a takaró a fejemen volt és a szívem úgy dobogott, mintha nem is tudom milyen sokat futottam volna, és a levegőt is elég szaporán vettem.Aztán gondolkoztam, hogy mi lehetett, és emlékeztem, hogy vmitől megijedtem amit láttam a szobámban. Mikor kinéztem a takaró alól, persze semmi nem volt, lenyugodtam, visszaaludtam, majd 5 felé mikor kelnem kellett nem soká egy picit megkordult a hasam és attól is úgy megijedtem, hogy összerándultam -.-'

21 éves vagyok, ne nézzetek hülyének légyszi. Szerintetek mitől lehet ez az egész? Persze ez nem az első alkalom, jó párszor riadtam már fel így reszketve vmitől és mindig ilyen fehér vmit látok amitől megijedek. De az egész csak az álomban van, vagyis így gondolom mert kell idő míg magamhoz térek, de amúgy pedig nem álmodok akkor, vagyis nem úgy emlékszek rá.


2011. ápr. 9. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Itten valami idegkimerültség,vagy valami rossz álom állandó visszatérése lesz a kis pimasz!!!!:-)
2011. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
képzelődsz!
2011. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodhatsz...... valóban egy visszatérő álom lehet amitől mindig felriadsz, csak miután felébredsz a sokktól amit kaptál azon nyomban elfelejted azt az álmot.
2011. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rémálmod volt, ezen mi a kérdés?
2011. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon zavar, hogy egy évben többször is előjön és nem szeretek éjjel sikítva ébredni és egy ideig annyira dobog a szívem, hogy hajaj. Szerettem volna tudni vajon mit gondoltok milyen okai lehetnek. Általában ilyenkor úgy érzem vmi van itt a szobámban és attól félek de nagyon. Nem lehet leírni mennyire durva :(

Lehet tényleg kimerültség és, hogy el is felejtem az álmot egyből. Ezeket a válaszokat elfogadom :)

2011. ápr. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!