Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ti álmodtatok már...

Mit jelent, ti álmodtatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Szóval álmomban meghaltam és szellemként tértem vissza de nem látott senki, anya sírt én meg ott mutogattam neki de semmi, aztán elmentem sulimba ahol a fán ültem és csak néztem a többieket utána megint itthon játszodott az egész de akkor már anya látott csak apa nem és az a vicces hogy ez így elég szomorún pedig vicces volt mert azzal szórakoztam anya előtt hogy áttudok menni a falon meg neki futásból átmentem az üvegen és ezen röhögtem ááá állatira fura volt ez az első ilyen álmom!
2009. dec. 23. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmoknak ncisn jelentése, azért álmodsz, emrt feldolgozod az előző nap történteket.És ebbúől mindig fura dolgok sülnek ki.Sokáig én is azt hittem, hogy jelentenek vmi,de rádöbbentem hosszas gondolkodás után, hogy avjon irét is álmodtam ezt?Jaa mert tegnap...És azóta akármit is álmdook reggel már úgy kelek, hogy azért álmodtam ezt mert...:D
2009. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonló álmom, de engem megöltek, és majdnem éreztem még a fájdalmat is, és ahogy folyik a vér :S Aztán kikeltem a testemből, és elindultam, végig az utcákon, és fura fekete ruhás embereket láttam, egy öregasszony volt a legdurvább.. és akkor megláttam a fényt az égen, ami nagyon húzott, de olyan csodás érzés fogott el, hogy én el nem tudom magyarázni.. Szálltam a fény felé, de egyszer csak beborult, és nem láttam többé a fényt :S És akkor jött a vicces rész az enyémben is :) Jöttek valami néptáncosok, és én beálltam közéjük táncolni, hogy úgysem lát senki :) De mentem tovább, és akkor én is láttam anyukámat, aki sírt, és nem látott.. Akkor hirtelen helyszínt változtattam, és itthon voltam, abban a szobában, ahol "megöltek".. És bejött anyu, és meglátott.. Elkezdtünk sírni, és én megint láttam a fényt, hát elindultam.. És vége az álmomnak..


Megmagyarázhatatlan.. Félelmetes.. A tiéd is, az enyém is..

2009. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hihi hát igen köszi az a néptáncos rész tényleg vicces
2009. dec. 23. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom :D
2009. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!